Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak ja to zrobiłam, że do tej pory tu nie trafiłam???:-x

 

Nie mam pojęcia:rolleyes:

 

Tak z rewizytą wpadłam a tu....:eek::eek::eek:

 

CUDA!!!

 

Pięknie, nostalgicznie... romantycznie...

Troszkę ostatnich zdjęć obejrzałam, piękne! i zdjęcia i obiekty... obiekty zwłąszcza... a tak zwłaszcza, zwłaszcza to... Chipsy oczywiście:D

jak to ja;)

 

zwierzowo potrącona:oops:

 

czy one są dziećmi Filipa???... takie podobne... czy zostają z Wami???... na zawsze???

przepraszam za wścipskość:oops:

 

I też mam całoroczne bratki:p... i owłosionego Gucia!!!

 

ZOSTAJĘ!!!

 

Tylko co gospodyni na to:rolleyes::oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki diabeł straszny... ;) Dziękuję i wzajemnie:hug:.

Dzisiaj piękny dzień, a mnie czeka 5 godzin za kółkiem:(.

 

Rasia.. czym dokładnie psikałaś działkę i czy działa, i czy też działa po deszczu.. i czy nie ma wcale komarów, a czy są tylko może mniej.. no i czy przylatują z lasu do Was, czy omijają Was..?

 

A zdjęcia drugiej pierdotendy to gdzie zobaczę?????:cool:

EXIT... po kilku dniach od oprysku pojawiają się pojedyncze komary, jak jest wilgotno tak jak teraz, to już po 2 tygodniach robię kolejny oprysk. Ale na tarasie jest ich dużo mniej, niż w lesie :D. Czyli działa, bo las mam za płotem jak wiesz;).

A zdjęcia będą jak zgram;).

 

 

Jak ja to zrobiłam, że do tej pory tu nie trafiłam???:-x

 

Nie mam pojęcia:rolleyes:

 

Tak z rewizytą wpadłam a tu....:eek::eek::eek:

 

CUDA!!!

 

Pięknie, nostalgicznie... romantycznie...

Troszkę ostatnich zdjęć obejrzałam, piękne! i zdjęcia i obiekty... obiekty zwłąszcza... a tak zwłaszcza, zwłaszcza to... Chipsy oczywiście:D

jak to ja;)

 

zwierzowo potrącona:oops:

 

czy one są dziećmi Filipa???... takie podobne... czy zostają z Wami???... na zawsze???

przepraszam za wścipskość:oops:

 

I też mam całoroczne bratki:p... i owłosionego Gucia!!!

 

ZOSTAJĘ!!!

 

Tylko co gospodyni na to:rolleyes::oops::oops::oops:

O kurczaki!:o Kto do mnie zawitał:lol2:. Rozgość się Kochana, usiądź na tarasie i poczęstuj mohito...http://2.bp.blogspot.com/-bWg9qPo5BmM/T8Jg93NOXwI/AAAAAAAAEBw/pjYY-yLjBJE/s320/mojito.jpg

Ps. Wszystkie zwierzątka duże i małe również mile widziane:yes::cool:.

Pps. Pestka i Frodo to ta sama rasa, co Filip, czyli Flat Coated Retriever, ale zupełnie z Filipkiem nie spokrewnione:no:. Oczywiście, że zostają wszystkie!:yes:... w tym celu były zanabyte;), choć nie ukrywam, że wobec Księciunia musiałam się uciec do małego podstępu;).

 

:no: To ta sama rasa, ale nie dzieci Filipa.

Odpowiadam za Właścicielkę wątku :)

Dziękuję za wspaniałe zastępstwo:hug:

Rasiu , a przypomnij kochana jaki duzy masz ten ogrod ???? :D.... ile razy do niego zagladam to wydaje mi sie wiekszy i wiekszy i wiekszy :hug:

Tak pi razy oko 1300m2... ale nie zabieram sąsiadom:lol2:.

Hej Edytko:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia przyszlam z rewizyta :hug:

moge sobie przycupnac na tarasie? wystarcza mi deski :D

alez u Ciebie jest boosko! a ogrod, jest jak zaczarowany ogrod, nic tylko wpatrywac sie i odpoczywac... ahh fajnie :)

 

Zaciekawilo mnie ogrodzenie... jezeli byla o tym wzmianka to pewnie nie dopatrzylam jej...wiec sorki ze pytam... czy on jest wylewany z betonu, czy tez to takie elementy gotowe ukladane na siebie? bo wyglada suuuper... komponuje sie extra z domem :yes:

 

na temat domku brak mi slow.... odebralo mowe i liter na klawiaturze mi brakuje..

kolejny piekny domek na FM jaki odnalzalam i mam nadzieje, ze bede mogla tez sie inspirowac poniekad Twoimi/Waszymi pomyslami :D

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia przyszlam z rewizyta :hug:

moge sobie przycupnac na tarasie? wystarcza mi deski :D

alez u Ciebie jest boosko! a ogrod, jest jak zaczarowany ogrod, nic tylko wpatrywac sie i odpoczywac... ahh fajnie :)

 

Zaciekawilo mnie ogrodzenie... jezeli byla o tym wzmianka to pewnie nie dopatrzylam jej...wiec sorki ze pytam... czy on jest wylewany z betonu, czy tez to takie elementy gotowe ukladane na siebie? bo wyglada suuuper... komponuje sie extra z domem :yes:

 

na temat domku brak mi slow.... odebralo mowe i liter na klawiaturze mi brakuje..

kolejny piekny domek na FM jaki odnalzalam i mam nadzieje, ze bede mogla tez sie inspirowac poniekad Twoimi/Waszymi pomyslami :D

Witaj Mmelisko:D. Właścicielko ślicznego domku z Pracowni, która swego czasu była dużą inspiracją dla mnie przy rysowaniu mojego;):).

Już Markocia odpowiedziała w moim zastępstwie:)... obrzeża krawężnikowe, jedno na drugim, zazbrojone:).

 

Mmelisa ogrodzenie jest zrobione z kraweznikow

Dziękuję Markociu:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mmelisko:D. Właścicielko ślicznego domku z Pracowni, która swego czasu była dużą inspiracją dla mnie przy rysowaniu mojego;):).

Już Markocia odpowiedziała w moim zastępstwie:)... obrzeża krawężnikowe, jedno na drugim, zazbrojone:).

 

 

Dziękuję Markociu:hug:.

 

 

O kurka.... to ja bym na to na pewno nie wpadla.. skad ten pomysl? bo wyglada super :D

 

Rasia, skoro pracownia, od ktorej mam projekt, byla Twoja inspiracja, wiec pozwol ze i ja sie po inspiruje od Ciebie ;) :D

 

kurka...taras to tez jest boooski u Ciebie... :yes: szczegolnie to nowo nabyte zadaszenie:cool:

tez myslimy o desce na tarasie ;)

 

ostatnio moj M wpadl na pomysl przemalowania desek elewacyjnych na kolor siwy... zgodzilam sie ale staram sie jeszcze nie zgadzac na to na teraz.. bo podoba mi sie tak jak jest... moze kiedy indziej...

 

Milego dnia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wie gdzie się Wiolasz podziała?

 

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć - bo wiem jak znikanie fajnych ludzi może niepokoić.

U Wiolaszki wszystko ok, oddaje się błogiemu lenistwu na dowolnie wybranym boku ;) oraz mniej błogiemu macierzyństwu ;)

 

Zośka odkąd zaczęła chodzić nie daje matce się nudzić :)

 

 

Cześć Rasiula - c tam działasz,że nie masz czasu z nami posiedzieć ?? :)

znów coś ślicznego, nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, piękna ta biel w Twoim ogrodzie,

i ta romantyczna panienka, i wszystko co widzę to mi się podoba bardzo i już.

Zwierzęta też prawie wszystkie lubię.

Prawie, bo niestety nie te, co pełzają i nóg nie mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...