Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O kurka.... to ja bym na to na pewno nie wpadla.. skad ten pomysl? bo wyglada super :D

 

Rasia, skoro pracownia, od ktorej mam projekt, byla Twoja inspiracja, wiec pozwol ze i ja sie po inspiruje od Ciebie ;) :D

 

kurka...taras to tez jest boooski u Ciebie... :yes: szczegolnie to nowo nabyte zadaszenie:cool:

tez myslimy o desce na tarasie ;)

 

ostatnio moj M wpadl na pomysl przemalowania desek elewacyjnych na kolor siwy... zgodzilam sie ale staram sie jeszcze nie zgadzac na to na teraz.. bo podoba mi sie tak jak jest... moze kiedy indziej...

 

Milego dnia:hug:

Hej Mmelisko:D.

Ogromnie podoba mi się Twoja elewacja:cool: i choć jestem ogromną miłośniczką szarości, to naturalne drewno też kocham i na Twoim miejscu poczekałabym z tym przemalowaniem;):D.

 

Siemanko Rasiu, miłego wiatrodeszczodnia:D

Już troszkę słonka do mnie dotarło... wczoraj, wraz z przyjazdem Żelki i Stefka:lol:! (relacja foto u Żelci w komentach:))

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć - bo wiem jak znikanie fajnych ludzi może niepokoić.

U Wiolaszki wszystko ok, oddaje się błogiemu lenistwu na dowolnie wybranym boku ;) oraz mniej błogiemu macierzyństwu ;)

 

Zośka odkąd zaczęła chodzić nie daje matce się nudzić :)

 

 

Cześć Rasiula - c tam działasz,że nie masz czasu z nami posiedzieć ?? :)

znów coś ślicznego, nie ? :)

Ano przez tydzień kupowałam roślinki, kurier przywiózł nowe donice na taras i jutro chciałam robić kompozycje, ale... przemeblowując dzisiaj mieszkanie Teściów poślizgnęłam się i tak mocno stłukłam kolano, że z bólu zasłabłam:(... siedzę teraz z okładem na kolanie i mogę ponadrabiać zaległości na forum, bo nic innego nie jestem w stanie robić:lol2:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, piękna ta biel w Twoim ogrodzie,

i ta romantyczna panienka, i wszystko co widzę to mi się podoba bardzo i już.

Zwierzęta też prawie wszystkie lubię.

Prawie, bo niestety nie te, co pełzają i nóg nie mają ;)

Dziękuję Toluś za dobre słowo:cool:... w Twoich ustach takie komplementy na temat ogrodu warte są więcej niż całe złoto tego świata!:wiggle:

Muszę Cię poznać z moim Stefanem... to najwspanialszy herpetoodczulacz;):cool:.

 

Rasia, piękny kwitnący busz u Ciebie, jak milutko ogląda się Twoje zdjęcia. Takie delikatne kwiatuszki, tak leśnie, uwielbiam Twój klimacik

 

wiesz Rasiu jak mi się ogromnie podoba twój naturalny ogrod, szczena opada i zazdrość zzera. da się u ciebie odpocząć i oddechu zlapac. :)

 

:D

 

 

:hug:

 

przeglądnęłam od pierwszej strony raz jeszcze! zauroczona po pachy jestem:yes:

 

Dziękuję Dorbiczku, Tarciu, Arniczko i Akusiu:hug:.

Myślę, że za dwa lata uzyskam zamierzony efekt tajemniczego ogrodu...:rolleyes:... chociaż fragmentarycznie;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, bidulka

 

Oj współczuwam bólu kolana. Moje nawala mi poważnie od 10 dni, chodzić nie mogę, ale Ty po dwóch dniach będziesz jak koza skakała ;)

 

Dobrze, że doktora miałam pod ręką;)... rzepka cała, ale odrobinę wklęśnięta;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki!:o Kto do mnie zawitał:lol2:. Rozgość się Kochana, usiądź na tarasie i poczęstuj mohito...http://2.bp.blogspot.com/-bWg9qPo5BmM/T8Jg93NOXwI/AAAAAAAAEBw/pjYY-yLjBJE/s320/mojito.jpg

Ps. Wszystkie zwierzątka duże i małe również mile widziane:yes::cool:.

Pps. Pestka i Frodo to ta sama rasa, co Filip, czyli Flat Coated Retriever, ale zupełnie z Filipkiem nie spokrewnione:no:. Oczywiście, że zostają wszystkie!:yes:... w tym celu były zanabyte;), choć nie ukrywam, że wobec Księciunia musiałam się uciec do małego podstępu;).

 

 

Rasieńko wszystko tylko nie rum:no:... to już nawet czystą bym wypiła;)

 

Z tymi Ps-ami to się tak nie rozpędzaj bo jak wpadnę z Nelsiem i jego bandą to niewiele Ci z tego ślicznego ogrodu zostanie:rolleyes::rotfl:

 

Współczuję kolana... ale tak późno doczytałam, że pewnie już lepiej:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Rasiunia. :) Zapytam tutaj bo do mnie to juz nikt nie zaglada. :p

 

Lokator zamordowal mi reszte roslinek - to znaczy wydaje mi sie, ze drewniana skrzynie zaatakowal jakis grzyb i dlatego wszystko co w niej bylo zdechlo... Wiciokrzew, winobluszcz i 4 berberysy szalg trafil. Mam zamiar wyrzucic z niej cala ziemie, odgrzybic i zalakierowac, mam nadzieje, ze to pomoze... Obok stala donica z rododendronem i on umarl na fitocostam (brazowe liscie...) - tez grzyb. Pytanie - czy z tej donicy ziemie tez wyrzucic zanim wsadze tam cos nowego, czy to nie ma znaczenia? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w biegu :D. Właśnie wstałam;). O 12.30 pm wróciłam z Płocka z ZOONOCY :cool:http://www.zoo.plock.pl/40_aktualnosci/77_8222_zoonoooc_8221_najsenniejszy_rekord_polski.html. Fantastyczna przygoda i na kompletnie wariackich papierach, bo dowiedziałam się o niej wczoraj o 16 z minutami słuchając Trójki:lol2:. Zadzwoniłam do Młodej czy jedziemy? Zdążyła zgarnąć jeszcze koleżankę, ja spakowałam namioty, śpiwory i karimaty i o 22.45 byłyśmy pod Płockim ZOO, a o 23.00 zamknęli bramę:lol:.

Zaraz wrzucę kilka zdjęć..

 

 

Małgoś, wyrzuć całą ziemię, wypłucz doniczki i spryskaj czymś przeciwgrzybowym.

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia biedulko :hug:

 

 

co do elewacji u mnie... wiedzialam ze dobrze robie odmawiajac teraz zmiany koloru... :D jeszcze nie zamieszalam a tutaj juz jakies poprawki... oooj nie tak predko :p docelowy mial byc klinkier...

 

Jak się cieszę, że daliście drewno!!!:wiggle::wiggle:

 

Rasieńko wszystko tylko nie rum:no:... to już nawet czystą bym wypiła;)

 

Z tymi Ps-ami to się tak nie rozpędzaj bo jak wpadnę z Nelsiem i jego bandą to niewiele Ci z tego ślicznego ogrodu zostanie:rolleyes::rotfl:

 

Współczuję kolana... ale tak późno doczytałam, że pewnie już lepiej:hug:

 

Każda banda miło widziana :lol2:... dzisiaj wpadła Lidszu z Zojką... Zoja porozstawiała moje Młode po kontach na dzień dobry, a teraz w najlepsze szaleją całą czwórką w oczku wodnym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...