Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem w biegu :D. Właśnie wstałam;). O 12.30 pm wróciłam z Płocka z ZOONOCY :cool:http://www.zoo.plock.pl/40_aktualnosci/77_8222_zoonoooc_8221_najsenniejszy_rekord_polski.html. Fantastyczna przygoda i na kompletnie wariackich papierach, bo dowiedziałam się o niej wczoraj o 16 z minutami słuchając Trójki:lol2:. Zadzwoniłam do Młodej czy jedziemy? Zdążyła zgarnąć jeszcze koleżankę, ja spakowałam namioty, śpiwory i karimaty i o 22.45 byłyśmy pod Płockim ZOO, a o 23.00 zamknęli bramę:lol:.

Zaraz wrzucę kilka zdjęć..

 

 

 

Nooo... kooochaaanaaaa...

 

strzelam focha jak z tąd do... hmmm... no daleko:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, czy nadal macie spokoj od komarow?? Ile minelo od oprysku? Pytam, poniewaz w sobote bedziemy opryskiwac caly teren wokol nas. Kilku sasiadow dolozy sie do kosztow preparatu i tym samym spryskamy cala strone domkow pod lasem. Zastanawiamy sie wlasnie nad wyborem srodka. Mozesz cos napisac ? :) dziekuje :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, czy nadal macie spokoj od komarow?? Ile minelo od oprysku? Pytam, poniewaz w sobote bedziemy opryskiwac caly teren wokol nas. Kilku sasiadow dolozy sie do kosztow preparatu i tym samym spryskamy cala strone domkow pod lasem. Zastanawiamy sie wlasnie nad wyborem srodka. Mozesz cos napisac ? :) dziekuje :))

Ja pryskam Exit-em. Jak dobrze opryskane ponawiam co 3-4 tygodnie, jak byle jak;), to i po 2 muszę ponownie pryskać:lol2:

7 km:P:P:P

 

a za rok też będę:yes:

Tak się po cichu zastanawiałam przed wyjazdem, czy znam kogoś w tamtych stronach...:rolleyes:. W sumie to ciesz się, że nie wiedziałam, bo byś miała nas na śniadaniu w sobotę rano:lol2:. Ale za rok koniecznie musimy się zdzwonić:yes::wiggle:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z czego mam się cieszyć???:p

 

Pojechała bym z Tobą bo mnie chłop mój wyśmiał:sick:... stwierdził, że za duże dziecko mamy:rolleyes:

a rano do nas na śniadanko byśmy przyjechały... i obiadek:yes::lol:

 

Ja byłam z dwoma siedemnastolatkami... jedna duża, druga trochę mniejsza;):lol2:...

Jak nic ekipę na za rok musimy uzbierać :yes:.

 

Ale miałaś "pomysła "z tym noclegiem wśród małp...też tak chcę ...za rok się piszę ,,tylko krzyknij wcześniej...:)

Bylebym za rok znowu nie usłyszała info w radiu o 16-tej :lol2:. Ale już teraz zapisuję Cię do ZOOEkipy :lol:.

 

Hej Rasienko :)

 

jak Twoje kolano ? Współczuje urazu, musiało boleć .... :(

 

ale szybki wyjazd zrobiłas Ty to jesteś kobieta torpeda :) masz tyle energii i zapału, ze czasem mogłabym się podzielić ;)

 

zapraszam do mnie, wrzuciłem trochę zdjęć ;)

:bye:

 

Hej Słonko:D. Kolano już dobrze:D, tylko jeszcze na nim nie mogę klękać;). Pielę w ogródku więc na siedząco:lol2:.

Byłam u Ciebie... pięknie jest!!! :yes:.

 

 

W sobotę szykuje mi się mała rewolucja ogrodowa:cool:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja ogrodowa brzmi intrygująco :)

 

Uchyl rąbka tajemnicy bo mnie ciekawość zeżre :rolleyes:

Część wschodnią ściany domu przeznaczam dla Czipsów... dojdzie mostek i dwie pergole... nic wielkiego, ale dla mnie znalezienie ludzi do pracy graniczy z cudem:bash:... no więc trzymaj kciuki, żeby przyszli, plissss:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...