Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A dlaczego Kruszka jest "tymczasowa"????:rolleyes:

 

Śliczna i przesłodka... jak każde maleństwo... jak każdy pies...

 

To białe to przy tarasie??? Będziesz zapowojniczać, zapnączać... wiem! zahortensiać, tam jej powinno być dobrze?:)

TU: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.491184077628360.1073741956.129322507147854&type=1 jest krótko o Kruszce...

PROŚBA - kto jest na FB - udostępniajcie proszę Kruszkę - jest PRZECUDOWNA!!!:)

 

Po lewej stronie już jest zawinniczone, po prawej będzie zapowojniczone... na zahortensjenie pd-zach strona za gorąca, a i piachu tu za dużo i za sucho;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiula ,pokazuj efekty przewrotu!!

 

Oooooooooo nowy ogon, co z niego wyrośnie, bo z pewnością nie maleństwo :rolleyes:

 

 

 

Pergola jest, a mostek gdzie?

Wczoraj o 9pm panowie skończyli pracę tuż przed burzą:D... właśnie idę robić zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowe maleństwo, czyli Kruszka http://forum.muratordom.pl/images/smilies/lol.gif ...

 

IMG_5840male.jpg

 

początki "białej" rewolucji ogrodowej... obyło jak na razie się bez ofiarhttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/wink-2.gif.

IMG_5948male.jpg

 

Mam oświetlenie przed domem:D

IMG_7746male.jpg

 

i mam pergolę na wisterię:D

IMG_7748male.jpg

 

i mostek;)

IMG_7752male.jpg

 

Jeszcze mam "zagrodę" dla Czipsów z białego płotka po wschodniej stronie domu, wyrzucone ognisko, stare pieńki pocięte do spalenia, małą drewuciupeńkę na takie gorsze drewno przy docelowym miejscu na nowe ognisko, czyli w kamiennym kręgu, nowy kompostownik i parę jeszcze innych drobiazgów...:lol:

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia jestes pewna , ze tylko 16 arow tej dzialki masz ?????? :lol2:...... moja tez 16- to arowa ale jakies mniejsze te ary :rotfl:( sorrki , ze sie powtarzam ) jak widze ile cudow robisz u siebie to trudno mi uwierzyc , ze to wszystko miesci sie na tak " malej " posesji :p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia jestes pewna , ze tylko 16 arow tej dzialki masz ?????? :lol2:...... moja tez 16- to arowa ale jakies mniejsze te ary :rotfl:( sorrki , ze sie powtarzam ) jak widze ile cudow robisz u siebie to trudno mi uwierzyc , ze to wszystko miesci sie na tak " malej " posesji :p.

Hej Edyś:D... dobrze, że Cię widzę, bo muszę do Cię zajrzeć i nadrobić zaległości:oops:.

Wiesz, forumowa Elfirka kiedyś napisała taką mądrą sentencję:"trawnik skraca perspektywę"... ja zaczęłam kombinować z przełamywaniem ogrodowej przestrzeni zanim to przeczytałam... a teraz widzę jak się sprawdza;):lol2:. Ja mam niepełne to 16 arów z czego dokładnie 20% jest pod domem i podjazdem:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu zagladam do Ciebie , zagladam ..... tylko nie wpisuje sie za czesto :cool:.... U mnie nim sie zazieleni to jeszcze wiele wody w Wisle uplynie dlatego tak lubie " przebywac " u Ciebie :yes: cudne te Twoje psiaki ( uwielbiam zwierzeta )

 

Wczoraj odkrylam hodowle Yorkow niedaleko mojego domostwa http://www.piccolocane.republika.pl/index1.html i wyobrazilam sobie jak taki maly szkrabek biega po Stylku ..... az zachcialo mi sie wrocic do Polski zeby troche zaczac zyc , a nie tylko PRACOWAC ( wlasnie zaraz wychodze do pracy - niedziela :mad:) . Moze jak sprzedam mieszkanie to decyzja o powrocie zapadnie szybciej :D.....

Buziaki zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju tez zdaje sobie sprawe z tego , ze po powrocie do Polski juz " takiej kasy " jak w Stanach nie bede miala :(..... z drugiej strony wiesz jak wyglada praca na obczyznie ..... zanim zaczelam zarabiac te powazniejsze pieniadze to najpierw musialam frycowe zaplacic ( jak wszyscy ) .... tez mam tutaj mieszkanie za ktore 11 lat temu zaplacilam 150 tys. $ ( na kredycie ) teraz jego wartosc wynosi 80 tys. ...... iiiiiiii kredyt przewyzsza wartosc nieruchomosci . W Polsce jesli uda mi sie sprzedac mieszkanie to zarobie chociaz na nim :yes:.... a kasa ze sprzedazy jest nie do ruszenia .... dom musze wykonczyc jeszcze z pobytu w USA wiec zakladam jakies 2 latka min......

Co bede robic jak wroce nie wiem :no:..... cos pewnie wymysle ...... moze zaczne zyc jak nomalni ludzie , bo od kiedy pamietam to tylko pracuje , pracuje , pracuje .... przed chwila wlasnie wrocilam do domu dzisiaj krotko kilka godzin , ale wczoraj od rana do 9 wieczorem ....

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.491184077628360.1073741956.129322507147854&type=1 jest krótko o Kruszce...

PROŚBA - kto jest na FB - udostępniajcie proszę Kruszkę - jest PRZECUDOWNA!!!:)

 

Po lewej stronie już jest zawinniczone, po prawej będzie zapowojniczone... na zahortensjenie pd-zach strona za gorąca, a i piachu tu za dużo i za sucho;)

 

 

Na szajsbuku konta nie posiadam, ale synowi podrzucę:)

 

Nie wiem czy potrafiła bym być tymczasowym domem... no nie ja ale wiesz o co mi chodzi...

podziwiam Cię, ja bym nie oddała:-x

 

A tak w ogóle to długo mieszkasz tam gdzie mieszkasz??? Przez 10 lat mieszkaliśmy na Klaudynie, parafia Laski... ślub tam braliśmy, synusia chrzciliśmy i komuniowaliśmy... później nie za daleko nas wywiało, nasz drugi dom (jeszcze nasz;)) jest w Zaborowie koło Leszna, ten sam powiat:)... no jak na forumowe warunki to my prawie somsiadki :wiggle::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o kase, powiem szczerze....bardziej chodzi mi po glowie, co tu robic, bo nie interesuje mnie przeprowadzka do duzego miasta.....

Ja sobie daje jeszcze 10 lat...bede po 50tce...dzieci po 20stkach....bede mogla sie zastanowic....:cool:

 

Maju ja jeszcze max. 5 lat bo chyba wiecej nie dam rady , a za 5 bede wlasnie miala 50 - tke ...... :(......

Buduje dom w miescie , ale jakby na uboczu wiec mieszka sie jak na wsi :yes:.... Ty przyjezdzasz do Polski od czasu do czasu ja NIE !!!! nie bylam w kraju od ponad 13 lat ..... mnie chodzi o kase bo po nia tutaj wyjechalam ... na nikogo nie licze ( nie mam meza ani dzieci ) tak lubie , chce i jest mi z tym dobrze dlatego majac pieniadze zycie bedzie latwiejsze co tu duzo mowic :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...