Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Rasia .dopiero zauważyłam niesamowitą rewolucję w ogrodzie! Efekt oszałamiający!!:eek::eek::eek:robiłąś te pergole na zamówienie,czy gdzieś dorwałaś?Fantastycznie zgrywa ta biel drewna z zielenią no i w ogóle za całością !!

Eeee... narysowałam sobie w głowie... pojechałam po materiał... chłopaki przylechali pomalować, skręcić i powbijać ;) :D :lol2:.

 

Dziękuję Kochanahttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/hug.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asia ,zrozumiałam ,ze kupiłaś gotowce do pomalowania,tak?a możesz zdradzić gdzieeeeee???

Nie:no:. Wymyśliłam, pojechałam do LM, obliczałam już na miejscu z tego co mieli. Wszystko jest z osobnych elementów. Tylko mostek był w całości, ale i tak będę zmieniać barierkę:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy jedziemy ?

 

 

:lol2:

 

We wrześniu?:rolleyes: :lol2:.

 

może być i wrzesień :)

 

 

A spróbujcie nie, to sobie innym tonem pogadamy!!!!! No dobra, fotele mogę darować .... chociaż .... cholera, i ładne i wygodne .... psia krew, po co ja tutaj przyłaziłam .....:mad::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka... no pergolki super :)

 

Czytałam że z LM - mam nadzieje, że solidnie zbite bedą długo służyły...

 

Ja już dreptam nóżkami, mam ochote cichaczem pozbyć się placu zabaw :p ale obawiam się że dostane po tytłku od moich pozostałych domowników :yes: więc zostaje czekać następnego lata ... eh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbujcie nie, to sobie innym tonem pogadamy!!!!! No dobra, fotele mogę darować .... chociaż .... cholera, i ładne i wygodne .... psia krew, po co ja tutaj przyłaziłam .....:mad::D

Wiesz, że Cię kocham:hug:... jeśli w tym szaleństwie jest metoda... znajdę ją ;) :D.

 

Włąsnie o to mnie sie rozchodzilo:D

 

To jestem bardzo kontent;):lol:.

Dzieki Rasiu....ide jutro robic liste w IKEA ;)

Ciekawa jestem czy Ci się udało je znaleźć?:rolleyes:

Rasiu piekniscie tam u ciebie, ale sie pozmienialo :)

Oj, zmienia się zmienia... chociaż chwilowo susza straszna i roślinki mi padają jak muchi:(.

Hejka... no pergolki super :)

 

Czytałam że z LM - mam nadzieje, że solidnie zbite bedą długo służyły...

 

Ja już dreptam nóżkami, mam ochote cichaczem pozbyć się placu zabaw :p ale obawiam się że dostane po tytłku od moich pozostałych domowników :yes: więc zostaje czekać następnego lata ... eh....

Nie mam pojęcia ile będą żyły, ale na razie oko cieszą;) A Twój plac zabaw piękny i użyteczny:yes:. Oszczędź go na razie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najprawdopodobniej warkocznica dwubarwna, roślinka słonkolubna pochodząca z Południowej Afryki.

Nie przepada za mrozem:)

 

Maxtorko dziękuję bardzo!!! :hug:

Ale skąd do licha takie coś u mnie w warzywniaku??? A obok z pewnością przeze mnie nie sadzone mieczyki:rolleyes::lol2:.

 

Rasiu trzeba przyznać, że Twój ogród rzuca na kolana :yes:.

Dosłownie;)... bo pielę bez przerwy i końca nie widać, nie widać...:no:. (choć dzisiaj to akurat powaliły mnie na kolana korzonki;))

Ale bardzo dziękuję za dobre słowo:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będę wredna, Kruszka tak się odmieniła u Ciebie i tak jej z oczu szczęście wyziera, że chyba nie możesz się z nią rozstać - zabrałaś biedę z nędzy dałaś jej pałac i fantastycznych towarzyszy a teraz znowu ją na przeprowadzkę szykujesz, serce się kraje :cool:

 

 

 

Popatrzyłam na Twój mostek i zaczynam przebąkiwać o mostku w moim ogrodzie nad kręgami :oops:

 

 

Ważek w tym roku i u mnie zatrzęsienie, ostatnio takie karesy odchodziły w locie :lol2:

 

 

 

nie wierzę, zaczęło padać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...