Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Już Elfir powiedziała to Eukomis piękna roślinka, a swoją drogą skąd u Ciebie tyle egzotycznych roślin :rolleyes:

Pierwsza była Maxtorka:D.

Toż właśnie się głowię skąd to to u mnie w warzywniaku między pietruszką a koperkiem:lol2:.

Z egzotyki to mam tylko jeszcze oleander i cytrusy, ale wszystko w doniczkach i wędruje na zimę do domu. W gruncie mam platana, którego wielbię i hołubię... jakoś przeżył 2 zimę, więc chyba mu już nic nie grozi:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maxtorko dziękuję bardzo!!! :hug:

Ale skąd do licha takie coś u mnie w warzywniaku??? A obok z pewnością przeze mnie nie sadzone mieczyki:rolleyes::lol2:.

 

 

.

 

Z tymi mieczykami to bardzo podejrzana sprawa jest;)

Chyba działa jakiś mieczykowy potwór, coś na kształt skarpetkowego, tylko że on nie kradnie ale daje. U mnie było podobnie, wsadzałam kanny a wyszły mieczyki ale się nie awanturuję bo zaczęły kwitnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi mieczykami to bardzo podejrzana sprawa jest;)

Chyba działa jakiś mieczykowy potwór, coś na kształt skarpetkowego, tylko że on nie kradnie ale daje. U mnie było podobnie, wsadzałam kanny a wyszły mieczyki ale się nie awanturuję bo zaczęły kwitnąć.

 

Ale ja tam mieczyków też nie wsadzałam!!!:eek::rolleyes:

Oprócz siania pietruszki i koperku nic tam innego nie robiłam :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Rasiula, laze tak za Arnisia po ulubionych watkach. bardzo zaluje ze nie mogliście dojechać, coz ....zycie. niemniej jednak zaluje. było jak zawsze wesoło. nasze forumkowe "południowe" dziewczyny sa ekstra, miska do dziś mi się smieje jak wspominam nasze szaleństwa. a burzowe duszonki nie do przebicia:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już teraz wiem dlaczego nie powinnam za często do Ciebie zaglądać ;), nie dość że masz tak piękny ogród ze dech zapiera w piersiach to jeszcze fotografujesz jak profesjonalistka ehh, no nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie :lol:

 

Cudnie, po prostu cudnie u Ciebie, masz magiczny ogród

 

PS. ja chcę taki mostek i zadaszenie tarasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki :D. Zaglądam z doskoku... W ostatni piątek moja najukochańsza Teściowa z z wszystkich Teściowych... miała zawał:(. Jak już niektóre wiecie z FB. wszystko zostało błyskawicznie ogarnięte, służba zdrowia stanęła na wysokości zadania rewelacyjnie!!! Nikomu nie życzę choroby, ale jakby co, to wszystkim życzę takiej opieki kardiologicznej jak w Grodzisku Mazowieckim:).

W środę zawiozłam Kruszkę do Domu Stałego... . Teściowie mieli do nas przyjechać właśnie w ten weekend... wysprzątałam chałupę na błysk;)... całe szczęście zrobiłam zdjęcia, bo nikt by nie uwierzył;). Młody wrócił z Alp w niedzielę - cały, zdrowy:lol: i szczęśliwy - zdobył swój pierwszy czterotysięcznik: Piz Bernina:D.

Wiadomość z ostatniej chwili: Teściową wypisali se szpitala!!! Już jest w domku:wiggle:.

Jestem przeszczęśliwa:lol:... wszyscy jesteśmy:lol:!!!

 

Mała porcja zdjęć za chwilę...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malka, tutaj pisze "mlody" wiec uwazaj na slowka ;) :lol2:

 

rasia jak oni to zdjecie zrobili? :jawdrop:jestem pod ogromnym wrazeniem i hyle czolo :yes:

Ciesze sie Twoja/Wasza radoscia z powrotu do domku tesciowej i sle jej rowniez gorace fluidy i zycze jak najwiecej zdrowka, i prosze, zeby juz was tak nie starszyla:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qurwa :jawdrop:

 

 

 

 

 

Zdrówka dla teściowej :)

Dzięki Malcia:lol2:.

Ja klęłam gorzej oglądając wczoraj zdjęcia i co gorsze - filmy kręcone z kasku Go Pro;).

malka, tutaj pisze "mlody" wiec uwazaj na slowka ;) :lol2:

 

rasia jak oni to zdjecie zrobili? :jawdrop:jestem pod ogromnym wrazeniem i hyle czolo :yes:

Ciesze sie Twoja/Wasza radoscia z powrotu do domku tesciowej i sle jej rowniez gorace fluidy i zycze jak najwiecej zdrowka, i prosze, zeby juz was tak nie starszyla:hug:

Myślę Mmelisko, że jeden waryjot wlazł na jedną iglicę, a drugi na drugą i tak sobie zdjęcia cykali;).

 

Tu widać, że fotografujący siedzi na grani...

IMG_20130816_130137_1.jpg

 

a w dół ma taki widok...

IMG_20130816_130141.jpg

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...