Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja z zasady raczej mało wrażliwa na wysokość jestem.

Sama się wspinam (łam),moje młode próbowałam zakazić tą bakterią - nie opierał się jakość mocno jak "wyciągaliśmy"go na ósme piętro ;)

 

Ale to co robi Raśkowy Młody mnie przeraża :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika mojego dziecka

- jak stąd (ok 20m) spadnę, to się zabiję?

- noooo raczej

- a jak spadnę z 300 metrów?

- na pewno

- to co za różnica czy włażę na 20 czy na 2 tysiące,poza tym,że dłużej polecę??

 

:rolleyes::rolleyes:

 

My matki mamy czasem idiotyczne pomysły :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko z córka a ja myślałam ze jak mój 20 miesięczny syn na sufit wychodzi to wyżej już się nie da!!!!:jawdrop::lol2:ALE ZAWAŁ MAM JAK "SE" POMYŚLE GDZIE MOZE JESZCZE WYLEŻĆ:lol2:

Szacun dla mamy -ja bym kategorycznie zabronila:lol2:Z mamusia w domku przy herbatce:lol2::lol2::lol2:

 

Rasia a zgadnij gdzie ja byłam w czwartek:D-w pięknym miasteczku z parkiem Habsburgskim:yes:

Buzka:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sie ciesze ze Kruszynka znalazla swoj domek i kochajaca rodzine. na pewno za te milosc sie odwdzieczy.

Rasiu nie bylo Ci zal rozstawac sie z nia ? I jak zniosla to Kruszka?

Ogromnie było mi ciężko... :(. Ale oddałam ją we wspaniałe ręce i łapy;)... Ma tam dwie starsze suczki do rozruszania i trzy koty:lol2:. I jest bardzo niedaleko mnie, więc mogę ją odwiedzać :lol:!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika mojego dziecka

- jak stąd (ok 20m) spadnę, to się zabiję?

- noooo raczej

- a jak spadnę z 300 metrów?

- na pewno

- to co za różnica czy włażę na 20 czy na 2 tysiące,poza tym,że dłużej polecę??

 

:rolleyes::rolleyes:

 

My matki mamy czasem idiotyczne pomysły :bash:

Przeczytałam Młodemu - podoba Mu się;) :lol2:.

Matko z córka a ja myślałam ze jak mój 20 miesięczny syn na sufit wychodzi to wyżej już się nie da!!!!:jawdrop::lol2:ALE ZAWAŁ MAM JAK "SE" POMYŚLE GDZIE MOZE JESZCZE WYLEŻĆ:lol2:

Szacun dla mamy -ja bym kategorycznie zabronila:lol2:Z mamusia w domku przy herbatce:lol2::lol2::lol2:

 

Rasia a zgadnij gdzie ja byłam w czwartek:D-w pięknym miasteczku z parkiem Habsburgskim:yes:

Buzka:hug:

Będę tam 6-8.09;)... może się jakoś spikniemy:D.

Zdrówka dla Teściowej :hug:

 

Łomojamatkoboska.....

Ja nawet patrzeć się boję... nie daję rady... i ja z pierwszego piętra bym już nie mogła...

Już wiem dlaczego masz parterówkę;):lol2:.

Ciszę się, że Teściową wypuścili :D

 

A Młody wygląda super i szczerze sama bym tam chciała się znaleźć :)

Teściowej dodatkowo poraziło oba nerwy strzałkowe... jest źle, bo Tata sam nie daje rady:(.

:jawdrop: to nie na moje nerwy ale wielkie gratulacje

 

 

Cieszę się, że w nieszczęściu, szczęście miała teściowa w Grodzisku i już jest w domu

 

 

i cieszę się, że nowy dom Kruszka znalazła... a Swój zdążyłaś wysprzątać ;)

 

Dzięki Gosiaczku:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ..... :confused: .... na jesien chce wysiac trawe wokol domku ..... macie jakies pomysly jaka to powinna byc trawa ..... Rasiu pytam u Ciebie bo Ty z tych Zielonych ( oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu ;))

 

Dzieki za wszelkie podpowiedzi :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ..... :confused: .... na jesien chce wysiac trawe wokol domku ..... macie jakies pomysly jaka to powinna byc trawa ..... Rasiu pytam u Ciebie bo Ty z tych Zielonych ( oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu ;))

 

Dzieki za wszelkie podpowiedzi :bye:

 

:rotfl:

ja niestety nie wiem, ale tez z mila checia podlapie wszelakie odpowiedzi ;)

 

Rasia zdroweczka dla tesciowej:hug: moja mamusie ostatnio cale gniazdo os pogryzlo, do tego stopnia ze wyladowala w szpitalu, bala sie w nim zostac bo byl pozny wieczor..i wiadomo na wewnetrznym ludzie starsznie stekaja... wiec ja wypuscili... nadostawala zastrzykow w pupe i przez wenflony...leki z apteki i do domku.. starsznie sie o nia balam, tym bardziej, ze jestem daleko. Na szczescie po kilku dniach jest juz znacznie lepiej, chociaz glowa ja nadal boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ..... :confused: .... na jesien chce wysiac trawe wokol domku ..... macie jakies pomysly jaka to powinna byc trawa ..... Rasiu pytam u Ciebie bo Ty z tych Zielonych ( oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu ;))

 

Dzieki za wszelkie podpowiedzi :bye:

Z tego co pamiętam nie masz szczególnie zacienionych miejsc, więc najlepsza będzie dla Ciebie trawa boiskowa lub golfowa. Wielu urzytkowników chwali bardzo firmę Barenbrug. To trawy z górnej półki, holenderskiej firmy, ale chyba warto;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...