Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

 

 

 

Rasiu dziekuje za podpowiedz w sprawie trawy ..... potrzebuje obsiac jakies 10 arow ( pozostale 6 ar. zabiera dom + kostka + obrzeza z kory kamiennej ) decyzje podejmuje blyskawicznie kupie te ktora polecilas " Barenbrug " .... golfowej jest 4 rodzaje wiec musze wybrac odpowiedni dla mojej dzialki .... z moich wyliczen wychodzi , ze na te 10 arow musze wydac 1000 zl. na trawke ( nie wydaje sie , az tak duza suma w porownaniu z tym co juz zostalo wlozone w budowe :D ) .....

 

Przeczytalam kilka ostatnich postow ..... cieze sie , ze Tesciowa wraca do zdrowia :hug: ....... bedzie wymagala szczegolnej opieki przez kilka najblizszych tygodni , ale miejmy nadzieje ze skoro ma przy sobie takie grono kochajacych ludzi to szybko dojdzie do pelnej sprawnosci fizycznej :hug:

 

Rasiu gratuluje syna ........... UDAL SIE CHLOPAK :lol2: ..... widoki cudne ........ uwielbiam gory

Buziaki dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edyta ja mam Barenbruga super sport i ....szału nie ma.

Nawet po dosiewkach nie ma takiego efektu jak obiecywał producent.

 

Jeśli na wiosnę nie zabierze się do roboty ;) zaoram i wysieję inną mieszankę.

 

Ps. Tarcia, w mojej castoo Geoli nie słyszeli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia ,,,jak zobaczyłam Młodego na tym szczycie, to zamarłam..i starałam się nie oddychać ,by nie spadł!!! Boożże , jestem pełna podziwu dla Niego!! Gratulki!!

 

Dziękuję Kochana:hug:

Tak jak już pisałam... ja tez zamieram jak Młody wyjeżdża... ale przecież każdy ma jakąś pasję;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta ja mam Barenbruga super sport i ....szału nie ma.

Nawet po dosiewkach nie ma takiego efektu jak obiecywał producent.

 

Jeśli na wiosnę nie zabierze się do roboty ;) zaoram i wysieję inną mieszankę.

 

Ps. Tarcia, w mojej castoo Geoli nie słyszeli :(

 

Ja COS musze wysiac :rolleyes:..... ( chociaz fanem trawy nie jestem ) najchetniej wszedzie rzucilabym kostke i kore kamienna ..... chce jeszcze na jesien jakis wysiew zrobic ( w pazdzierniku ) zeby tym akcentem zakonczyc grzebanie sie w ziemi .... U mnie nie bedzie tak pieknie jak u Was bo tylko trawa , planuje gdzies w kacie posadzic trawe ozdobna i na wiosne kilka iglakow to wszystko .... dlatego szukam czegos " latwego w obsludze " czyli ma rosnac - nie za szybko , nie grymasic , ladnie wygladac .... ;) . Sprawdzalam Geolia cenowo wychodzi tak jak Barenbrug .... zawsze moge zrobic eksperyment i pomieszac obydwie trawki zobaczymy co z tego wyrosnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia.. to jest Pyton Królewski...

 

Malcia nie w Casto a w LM...

Ja tez miałam tą trawę i szału nie było..

Wysiałam/dosiałam kilka mieszanek w tym roku.. 2 rożne kupione na targu i geolie... geolia ładna, te targowe też ładne, ale jedna mieszanka miała ciut koniczyny, albo koniczyna się sama dosiała od sąsiadki i z lasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR moze po prostu nie byla odpowiednia dla Twojej dzialki .... z tego co przeczytalam to jest kilka rodzajow tych traw .... :bye:

 

uniwersalna i barenbrug i geolia - pierwsza do luftu druga rewelacyjna

 

Edyta ja mam Barenbruga super sport i ....szału nie ma.

Nawet po dosiewkach nie ma takiego efektu jak obiecywał producent.

 

Jeśli na wiosnę nie zabierze się do roboty ;) zaoram i wysieję inną mieszankę.

 

Ps. Tarcia, w mojej castoo Geoli nie słyszeli :(

 

w LM nie w Casto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One potrzebują słońca... po prostu;)... więc wystawiam je od czasu do czasu na słonko, ale muszę bardzo pilnować, bo w mig by ich nie było. Tu akurat prezentują się jak na pytony królewskie, czyli kuliste przystało... zwinięte w kulkę gdy są przenoszone, dopiero za chwilę zaczną prostować swoje ciałka:).

 

o tak: IMG_8659male.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...