Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powinnaś, powinnaś :)

 

zawsze do usług http://joemonster.org/phorum/images/smiles/dyg.gif

Dziękuję jeszcze raz!!!

 

Rasiek a czemu nie kazałaś od razu do Bacik wysyłać? Sama zawozisz wózki do Dzieci?

Żelciu, Pan Od Wózków przywiezie mi je do domu za darmo, co sporo obniża koszty wysyłki, a ode mnie odbiorą je wolontariusze z Bacik :D.

 

Rasiu,oczywiście przegapiłam Urodziny :hug:, czy w ramach rehabilitacji mogłabym pomóc w wózkowej sprawie? Daj proszę znać jak

Dziękuję Kochana:hug:. Wózki wzięłam na klatę;). Nie mam weny do wymyślania jakiejś formy cegiełek dla Ludzi Dobrej Woli... chyba, że do Świąt wyczaruję jakieś minimalistyczne stroiki... ;):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę Pan od wózków przywiózł dwa wózki, wczoraj przyjechali Monika z Mariuszem - fantastyczni wolontariusze z Siemiatycz, którzy całe Swoje Wielkie Serca oddają Dzieciakom z Bacik... Wielki szacun dla Nich!!! To są niesamowici Ludzie!!!:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Żelciu, dzisiaj Oni są w Bacikach, więc jutro, może pojutrze będę wiedzieć więcej, czego teraz bardzo tym dzieciom brakuje... Wiem, ze jest tam teraz 26 dzieci od małego dwulatka do dużych chłopaków. W sumie nie mają za wiele rehabilitacji, żadnych zajęc plastycznych, ruchowych. Ale po wczorajszej rozmowie, wiem że przede wszystkim brakuje personelu i opieki. Od 15-tej codziennie zostają z tymi dziećmi tylko 2 pielęgniarki, które muszą zrobić wszystko, nakarmić każde z osobna, zmienić pampersy, umyć... na nic innego nie zostaje czasu... Strasznie smutne to wszystko... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rasiu!

 

Nigdy sie chyba oficjalnie u Ciebie nie witalam, ale dziennik przegladalam, pamietam, ze szczeka mi opadla, jak zobaczylam te Twoje "studnie":D

Przydreptalam od Zelci, bo napisala, zeby zajrzec, wiec jezdem;)

Na caly wozek dac nie moge, ale bardzo chetnie sie dorzuce:yes:

Do piatku jestem dostepna, potem przez 3 tygodnie nie bardzo, wiec jakbys mi podeslala nr konta, to bym przelew machnela jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło:wiggle:

To ten sam bank, to pewnie już doszło:yes:

 

 

Ale ze mnie blondyna:oops:

Zrobiłam przelew, wróciłam na forum, weszłam na komentarze, przeczytałam "rASI domek- fotoretrodziennik....." i mnie olśniło:rotfl:

A wcześniej nic nie zajarzyłam, nic a nic:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

:D

 

Poszło:wiggle:

To ten sam bank, to pewnie już doszło:yes:

 

 

Ale ze mnie blondyna:oops:

Zrobiłam przelew, wróciłam na forum, weszłam na komentarze, przeczytałam "rASI domek- fotoretrodziennik....." i mnie olśniło:rotfl:

A wcześniej nic nie zajarzyłam, nic a nic:lol2:

 

Ok, Rasiek. Ja jestem, (odkrywcze co?) :D

 

Niniejszym ogłaszam, że we trzy sfinansowałyście jeden wózek!!! :D :D :D Wybierzcie sobie który...;).

 

Ogromnie dziękuję!:hug:

 

Teresko, ja za Chiny ludowe bym nie wpadła na Twoje :lol2: Wyjątkowy cmok dla Ciebie:hug:.

Wyjątkowych i cudownych Świąt Ci życzę:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...