Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ogłaszam wszem i wobec: WIOSNA!!! :wiggle::wave::wiggle:

GxDlxZerifWLrFnjbirK1MKBYgf9GyYwS9PdJ1BwVJM=w341-h512

 

IMG_1767male.jpg

 

sNMXah_HWEmbWntTXiY3SvxlmJtfD7_yKKsmFpkqasA=w600-h400-no

 

IMG_1774male.jpg

 

IMG_1808male.jpg

 

IMG_1811male.jpg

 

IMG_1820male.jpg

 

IMG_1824male.jpg

 

 

A tak się kończy włączenie podlewania... ;)

 

IMG_1825male.jpg

 

IMG_1827male.jpg

 

IMG_1833male.jpg

 

IMG_1835male.jpg

 

Ale mimo nocnych, mocnych przymrozków... z tej wiosny twarda sztuka...;)

 

IMG_1837male.jpg

 

W0WqLD5hZX3GLFH4tOq_KcapXFqqjJVnf1JNwSCbdXE=w600-h400-no

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na wasze ogrody to coraz bardziej chce mi sie moj wysadzic w kosmos.:bash: piekne foty i piekne rosliny, iryski tez bede miec za rok, byle tylko kupic. ostatnio zapomnialam, nie pamietam tez gdzie wsadzilam plumosy:rolleyes: skleroza:o

 

Wiesz TARciu, ze ja mam tak samo... i wysadzenie w kosmos i sklerozę ;) :bash:.

Na razie obmyślam plan co będę wysadzać, rozsadzać, przesadzać... ale co obmyślę, to zapominam...;):lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiek to faktycznie wiosnę masz u siebie. U nas tylko czuć, jeszcze nie widać.

Oj, teraz po deszczach, to już z pewnością widać i u Ciebie:yes::cool:. Bociany Twoje przyleciały???

Rasia P R Z E C U D N I E :)

:hug:

Juz nie potrzebuje cofnelam sie o strone :)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiek, nie ma jeszcze moich bocianów. To są zmarzluchy jak ja i czekają na 100% wiosnę. :rolleyes: Ale Ty możesz wpaść nawet jak bocianów nie ma. :wiggle:

"Moje" okoliczne przyleciały w zeszłym roku... potem spadł śnieg i odleciały z powrotem na południe i już nie wróciły :cry:.

Mam nadzieję, że w tym roku jednak przylecą i że nie zabiją ich w Libanie... :(.

 

Dla zachęty boćkom ;)...

 

IMG_1848male.jpg

 

IMG_1845male.jpg

 

IMG_1974male.jpg

żabki się obudziły:)

 

IMG_1937male-MOTION.gif

 

A dzięciołek robi wiosenną toaletę ;) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia przeslicznie, moje tawlinki na podobnym etapie, kotki juz z zoltym pylkiem ale jakos nie mam weny by latac po ogrodzie zeby fotki szczelac. jakies paskudne przeslienie zniechecenie mnie dopadlo Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie masz w ogrodzie, u mnie pochmurno i wietrzysko okrutne

 

 

polecam Wam dwie książki

 

Australijczyk w Italii

 

 

i Zofia Nałkowska - Między zwierzętami Opowiadania, fragmenty

 

 

 

(...) W nowej naszej siedzibie małe kurczęta wpuszczano nieraz do kuchni, żeby im chłód wiosenny nie zaszkodził. Zarówno Diana jak i Joke - psy dobrze wychowane - nie robiły im wtedy nic złego, nie zwracały na nie uwagi.

A jednak kurczęta liczyły się z Dianą, nie wchodziły do jej miski z jedzeniem i nie pozwalały sobie na poufałości.

Inaczej było z Jokiem.

Gdy leżał, wskakiwały na niego, siadały mu po kilka rzędem na grzbiecie i zasypiały z głowami pod skrzydłem. Jakże miałam to rozumieć? Joke widocznie pozwalał na to, upoważniał je w jakiś sposób. Gdy wchodziłam, wstawał nieśmiało, zawstydzony odchodził. Kurczęta spadały - obudzone i zdziwione - i rozglądały się tylko, gdzie Joke znów się położy.

Raz zastałam go, jak obłożony kurczętami leżał bez ruchu z łbem przywartym do ziemi, a jedno kurczę po prostu siedziało mu na czole i najspokojniej dziobem grzebało sobie w piórkach. Wyglądało na to, że Joke boi się ruszyć by go nie strząsnąć (...)

Edytowane przez Gosiek33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...