Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Babę bym opier.... za tak durne zachowanie!

 

Froda cmoknij w nochal. I nie obwiniaj się. Nasza Katunia gdy miała niespełna rok wyrwała mi się w najbardziej ruchliwym miejscu w Kołobrzegu w pogoni za jakims wałęsającym się psiakiem. W pełnym biegu gruchnęła w bok dostawczego samochodu, na szczęście kierowca widział przebiegającego pierwszego psa i zwolnił. Skończyło się na strachu i ... butelce whisky za uszkodzenie - kierowca okazał się znajomym. Katma od tamtej pory przed każdą ulicą sama się zatrzymywała ... czegoś ją to nauczyło, szkoda tylko że w taki nieciekawy sposób ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pełnych spokoju i radości

Świąt Wielkanocnych,

dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie

optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość!

 

http://images62.fotosik.pl/891/169c83b50d2784bfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
:bye:

 

...i czaruję... niech wszystko rośnie jak oszalałe:stirthepot:

 

Dziękuję i proszę o jeszcze:hug:

Kochana, to ja dziękuję:hug:... za wszystko:yes:.

ie wiem za co dziękuje Arni i o co prosi więcej, może na wszelki przyłączę się do Niej .....:D Siemanko, jak tam Frodo???

 

Dobra Brazula, to napadnę na Cię, obskubię z co ładniejszych okazów rozrośniętych roślinek, objem i opiję, prześpię się i szybko się zmyję... stoi?:lol2:;)

Frodo fantastycznie:D ... rozrabia;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już weszłam na fm to myślałam że oczy nasycę ogrodem a tu fotek brak :(

 

Zuzanko, witanko!!! :lol:

 

A co ja mam pokazywać jak to tylko dziki gąszcz... chwastów zwłaszcza;):lol2:. Ale swój możesz u mnie pokazać... tak żeby mnie skręciło z zazdrości...;):lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napadaj, objadaj, opijaj, rwij!!! Obiecuję, że lodówkę wypełnię po brzegi, nawet do monopolu wejdę, i będę patrzyła w drugą stronę gdy Ty będziesz rwała! Jakąś wycieraczkę na noc też podłożę - tylko dawaj tutaj!!!!!

 

Pozdrówka dla Froda od onkowej gnidy, tez rozrabia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...