Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Widzę!!! Rasiu, czy te zdjęcia morza .... nadadzą się na fototapetę - dużą? A jeśli tak ... czy ja mogę otrzymać pozwolenie na powielenie któregoś do salonu???

 

To z mewą - bezcenne!!!!!!!!

 

Brazula, oczywiście, że tak, ale w pełnej rozdzielczości, w albumie google+ wszystkie zdjęcia zmniejszam. Ładowałyby się srylion godzin;). Musiałabym wysłać Ci osobno pliki, albo najlepiej płytkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie nie , spokojnie:cool:

 

Mnie się rozchodziło o to że jak będziesz jechać do Brazuni to jak w mordę przejedziesz moimi opłotkami, stąd prośba co byś chociaż łapką pomachała:D

Oki doki :D. Już się cieszę na spotkanko:wiggle:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula, oczywiście, że tak, ale w pełnej rozdzielczości, w albumie google+ wszystkie zdjęcia zmniejszam. Ładowałyby się srylion godzin;). Musiałabym wysłać Ci osobno pliki, albo najlepiej płytkę.

 

Czy w takim razie mogę się uśmiechnąć tak nieśmiało??? Przepiękne te zdjęcia a mi się marzy ogromna fototapeta z morzem w salonie. Znalazłam w necie plażę chyba w Normandii, właśnie takie zdjęcie jak chcę: bez latarni, palm, kładek molo i wysypek. Ale nasz Bałtyk jest qurna piekniejszy!!! Zrobisz to dla mnie, prooooszę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

wklejam z prośbą o kliknięcie - Moni się to zdecydowanie należy

 

 

Jeśli ktoś tu zagląda i ma konto na Facebooku, to proszę nieśmiało o głosiki na mój ogród w konkursie zgłosiłam się 8 tygodni za późno,wię szanse żadne na nagrodę, ale może chociaż na jakiś florowit :lol2:

www.mojpieknyogrod.pl/ogrod/ogrod-ozdobny/marzenie-o-angielskim-ogrodzie?contestGuid=53809

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Szwendacz Ci się włączył?????

 

Potwierdzam.. fajna jest ta nasza Polska...

Oj włączył, włączył i wyłączyć nie może ;).

Piękna :lol:

Przepiękna! Przezielona! Przewspaniała!!!!

Wrocław rulezzzzz ;-)

Echhh zakochałam się chyba... będę tam wracać częściej...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...