Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie przeżyłam pierwsze włamanie do mojego domu... :( Jeszcze jestem w potwornym szoku, więc za dużo nie napiszę... włamywaczy było czterech, byli w maskach... byłam sama z Młodą... całe szczęście, że moje kochane psy narobiły potwornego rabanu i chyba się "panowie" przestraszyli Filipa, bo zwiewali aż się za nimi kurzyło, a psy merdając ogonami za nimi... była policja... powiedzieli że dzisiaj nie wrócą, ale jutro mogą... ku.wa!!! I co teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziele...:jawdrop: Justus jakis? Mojej kumpeli tez sie wlamali jak byla w domu, ale alarm jej sie wlaczyl i Justus przyjechal. Nie mam pomyslu, co mozna kupic na 4 gosci. Na jednego starczylby gaz albo paralizator, ale 4... :o Edytowane przez malgos2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziele...:jawdrop: Justus jakis? Mojej kumpeli tez sie wlamali jak byla w domu, ale alarm jej sie wlaczyl i Justus przyjechal. Nie mam pomyslu, co mozna kupic na 4 gosci. Na jednego starczylby gaz albo paralizator, ale 4... :o

 

Już rozmawialiśmy z sąsiadami o broni... jutro mam się dowiedzieć o pozwolenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, ale to jeszcze trzeba umiec strzelac celnie...

Wolałabym nie umieć strzelać właśnie, tylko wystraszyć... ale umiem... moja mama jakieś medale nawet w strzelaniu miała, to chyba po niej...;) Ale wkurzona jestem nadal!:evil: Jak była u nas policja, to już było kolejne zgłoszenie z drugiego kończ wsi...:(

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym nie umieć strzelać właśnie, tylko wystraszyć... ale umiem... moja mama jakieś medale nawet w strzelaniu miała, to chyba po niej...;) Ale wkurzona jestem nadal!:evil: Jak była u nas policja, to już było kolejne zgłoszenie z drugiego kończ wsi...:(

 

Aaaaa no to jasne. Z tego co sie kiedys dowiadywalam pozwolenie to nie jest jakas mega trudna sprawa. A poki co mozna gazowy taki wygladajacy jak prawdziwy zalatwic. :rolleyes:

 

Swoja droga Twoja mama taka ostra, no no no. ;)

 

Niewesolo, ale skoro tacy sa bezczelni to musicie dzialac, bo u tej mojej kumpeli takie jazdy sa srednio raz na 2 tygodnie i to kurna w srodku miasta prawie. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna Rasiu współczuję Wam bardzo. Czterech gości - uważajcie teraz bo mogą wrócić! Włączaj zawsze alarm a juz na 100% jak jesteś sama w domu i robisz coś w ogrodzie. Może zadzwoń do firmy ochroniarskiej żeby były częściej patrole w okolicy.

Nam kiedyś do garażu dwie noce pod rząd się włamywali. Teraz taki okres się zaczyna na włamania - przynajmniej tak jest u nas. W zeszłym roku kilkanaście domów w Wesołej okradziono.

Szkoda że nie mamy takich praw jak w Stanach..... Ja tam chyba paluchy bym siekierką obcinała :mad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiulka współczuję przeżyć :(

 

pamiętaj zawsze o alarmie bo często złodzieje mają wtyczki w firmach ochroniarskich i wiedzą gdzie nie włączony

a masz takiego pilota "antynapada"? to przydatne urządzenie moja babcia już kilka razy korzystała

a pistolet - nawet ten straszak gazowy groźnie wygląda bo na pozwolenie na broń to trochę trzeba czekać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...