Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Nie wiem czy już się kiedyś ujawniłam ale jak nie to robie to teraz. Bardzo mi przykro z powodu tego incydentu, oni chyba nie wiedzą z jaką groźną kobietą mają do czynienia (no Twój awatar mówi sam za siebie). Życzę Ci aby już nigdy Ciebie i wszystkich forumowiczów to nie spotkało. Miłej i owocnej transakcji (bo chyba masz to napisane w stopce) :)

Ps. No a domek też świetny (twoja kuchnia i drzwi to moja inspiracja - no i kamyczki w żywicy - marzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć rasia,

 

dawno mnie tu nie było ... więc poświęciłem trochę czasu na przeczytanie kilku stron Twoich komentarzy dotyczących próby włamania czy też "rekonesansu" ... bo wg mnie to byli amatorzy. Modus operandi "materialnych" złodziei raczej nie przewiduje wchodzenia do "obiektu" przy zapalonych światłach i mieszkańcach w środku. Oni dokładnie wiedzą ile można dostać za okradzenie domu a ile za ewentualne uszkodzenia ciała, nie mówiąc o czymś gorszym. Zdarza się bardzo rzadko, że "złodzieje" idą na całego i wchodzą bez względu na warunki. Jeżeli już to zazwyczaj mają zlecenie na znalezienie czegoś ważnego ... ale domyślam się, że Ciebie to nie dotyczy.

Sytuacja, którą przeżyłaś była na pewno stresująca ...współczuję Ci ..... ale nie zakoduj jej w swojej pamięci bo zaczniesz się niepotrzebnie nakręcać. Niedojrzali złodzieje podejmują różne próby ... zazwyczaj niedojrzałe ;)

 

A co do pozwolenia na broń to mogę Ci dokładnie opisać warunki jakie musisz spełniać aby ją dostać ... Gdybyś była zainteresowana przypomnij mi się jutro wieczorem. Będę on-line po 18 ...

 

Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiulka, wpadłam nadrobić zaległości w komentsach i dopiero dowiedziałam się, co Cię spotkało :( Bardzo współczuję i mam nadzieję, że na tym koniec tego typu przeżyć. Dobrze, że nic Wam się nie stało, bo domele to wyjątkowo bezwzględny typ złodzieja.

 

Nie muszę chyba pisać, że po tym jak się nieco przyzwyczaiłam mieszkać w krzakach to znowu mam stracha... Idę chyba piąty raz zrobić obchód i sprawdzić drzwi i okna... Ściskam mocno i spokojnej nocy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jak bardzo bym chciała! :) W tym roku miałam już pierwsze poziomki, truskawki, duuużo jagód amerykańskich i winogronka.:) A posadziłam trzy jabłonki, wiśnię i śliwę.:)

Wię cej wiś ni , wię cej wiś ni , wię cej wiś ni - na wiśniówkę :):)

Cmooooooooooooook :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...