Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia łazienka mniodzio, straaaasznie mi się podoba. :jawdrop:

Z innej beczki - ja to chyba nienormalna jestem bo u mnie w domu nic nie lezy na wierzchu - wszystko mam pochowane, nawet torebkę wkładam do szuflady w szafie, jedynie laptop i komorka zawsze na widoku:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już macałam - piękna jest :):)

 

:D

 

Rasieńko! Pięknie wyszło! Ale tam musi być przyjemnie!!!! :)

 

Absolutnie cudownie się po takich aksamitnych i ciepłych deseczkach chodzi na bosaka! :cool:

 

Muszę się przyznać, że jako wielbicielka prostych form byłam sceptyczna wobec tej "fali" przy wannie. Niniejszym odszczekuję to, bo całość wygląda jak z katalogu. Przyszłam się tu znowu podołować zanim wejdę do własnej łazienki umyć zęby ;)

 

I dla mnie, przy moich kanciastych wnętrzach, był to absolutny eksperyment. Absolutnie nie chciałam nikogo dołować! I jeszcze raz bardzo dziękuję. :) Lubię takie miłe szczekanie. ;)

 

Jejku, jakie cudo :). Bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się na drewno w łazience :(. Choć jestem jeszcze przed realizacją i ciagle dumam gdzie go wrzucić :).

Przepiękne wnętrza !

 

Nic na siłę. Zawsze możesz później wstawić do łazienki jakiś stylowy lub futurystyczny drewniany taboret lub szafeczkę...:)

edit: zajrzałam do Ciebie i masz rewelacyjne, dopieszczone detalami i kolorami projekty obu łazienek!!! :jawdrop:

 

Cudnie :)

 

:D

 

no i co ja mam powiedzieć jak już wszyscy wszystko powiedzieli:( Rasieńko wspaniała:)

 

:D

 

No pierwsza klasa to wszystko wygląda!!!! Piękna łazienka -czy ja mogę się wprosić na kąpiel :rotfl:

 

Zeby to tylko źle nie zabrzmiało, bo nic złego nie mam na myśli... ale pod warunkiem, że przyjedziesz z Kondziem... bo stęskniłam się za Wami okrutnie!!! :D A Lipek za Kondziem zwłaszcza...;)

 

Raska ja Cie zabije, teraz to i ja chce miec drewniana podloge w lazience. sliczna :)

 

Wszystko jeszcze przed Tobą! Masz caaałą górę do szaleństwa! :D :D :D

 

Dzień dobry:)

 

Sto lat mnie nie było, więc raczej nie nadrobię zaległości.

Zdjęcia widziałam. Podłoga powala:)

 

Zdrówka życzę i buziaki zostawiam.

 

Dzięki Magi.:) Miło że zajrzałaś. :) Ja ostatnio też już coraz rzadziej zaglądam na forum i mam u Was wszystkich straaaszne zaległości...:oops:

 

Baaaaardzo ladna ma Pani lazienke, baaaardzo. Czyli jednak da sie te podlogi klasc dobrze... :rolleyes:

 

Bardzo Pani dziękować.:D

Rasia łazienka mniodzio, straaaasznie mi się podoba. :jawdrop:

Z innej beczki - ja to chyba nienormalna jestem bo u mnie w domu nic nie lezy na wierzchu - wszystko mam pochowane, nawet torebkę wkładam do szuflady w szafie, jedynie laptop i komorka zawsze na widoku:rolleyes:

 

No właśnie u mnie tylko laptop, a wtedy wyjątkowo jeszcze aparat... ale, co było a nie jest... ;)

 

Chyba muszę się powtórzyć.

Łazienka - piękna.

 

Dzięki Beciu! :D Aż wstyd się przyznać, że nie wiem, czy jeszcze coś robicie przed zimą, czy już przerwa? Bo nie wiem czy ściskanie kciuków w celu Waszego dobrego kredytu przyniosło jakieś rezultaty...? Lecę do Ciebie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchu, i po co ta zgryżliwość? 100 razy wyjdzie, za 101 nie wyjdzie - mnie by szkoda było dobrego imienia, żeby to tak zostawić.

a mnie nie ze schodami nie mialem nic wspolnego ale zabawilas sie w sedziego prokuratora i kata..ciebie olal..nie znamy sie i nie mialas ani oowiazku ani jakiegokolwiek moralnego imperatywu kategorycznego aby choc zapytac pomoglem wielu userom tegoz forum ale po twoim wlasnie poscie "mistrz negocjacji " wymieklem na dobre wiesz:( niech sie laska zali niczewo wbrew niej u niej w domku nie uczynilem jak ona to przedstawia to jej sprawa nie bede sie spowiadal i tlumaczyl ze wielebladem nie jestem:( za dzuo klientow przerobilem w zycoiu i na 200stu moge miec jak kazdy ze 3ech nie zadowolnionych choc z mojej str to wyglada pod wszystkimi wzgledami wiecej nic ok co dla niej uczynilem olal to stac tylko na tel do mnie z pytaniem "whats heappen" why szto sluczilos bylo tylko z 5 osob a tak wiele mienilo sie moimi przyjaciolmi czy tez moze to zbyt gornolotne slowa:(..nic tak nie jednczy jak wspolny wrog:) howgh..a i mariusz i robert i rafal ma u myszy przesrane wiem bo slyszlaem ona abynie apalic zadnego mostu nic nie powie wie co zrobila.. ja tez wiem.. i tyle za duzo znow napisalem nic wiecej na ten temat nie napisze znam jej korespondencje z innymi wykonawcami..i niezle mnie bawi...niech sobie dziewucha dalej po mnie jezdzi..wolno jej wszakze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchu, ja jeszcze tylko krótko, bo zaraz Rasia nas przegoni za zaśmiecanie wątku - żaden ze mnie prokurator ani adwokat, i abstrahując od tego, kto jest sprawcą zamieszania - mnie jest po prostu po ludzku Myszy żal, że musi się z tym problemem bujać. Sama musiałam parę paszetów przełknąć, więc wiem ile to kosztuje nerwów, kasy, czasu... Jak widzę tak spierdzieloną (nawet na oko laika, nie fachowca) robotę, to ręce opadają. A najgorsze jest w tym wszystkim to, że sprawa od tak dawna nie może się zakończyć i happy endu nie widać.

 

 

Rasia, sorki - już więcej nie będę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...