Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najgorzej,że teraz trzeba poczekać , żeby się odstało :( Ale już bliżej niż dalej :)

Jest fantastyczna pogoda dla betonu, nie za ciepło, nie za sucho, nie za zimno...:) Pan Marek jest wielki! Znalazł już dla mnie siatkę taką jaką chciałam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ... mnie z zeszłym roku długo wiązał beton.. a lali go przed 1.11 .... Ale też zimno było... i jak bramowi przyjechali to zamknęłam bramę i wchodziliśmy furtką jeszcze przez miesiąc.... dopiero przed tynkami bramę rozsunęłam....

Potrzymaj długo jak się da bez użytkowania bramy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoich komentarzach już gościłam, ale jeśli nie pamiętasz to witam sie ponownie, co by nie było, że tak bez przywitania wpadam...

 

Mam pytanie - przekopać się przez komentarze nie byłam w stanie ... proszę o info jakie płytki masz w łazience pod prysznicem w łazience gościnnej ??

Bo szukam ich po necie, ale nie mogę znaleźć. One mają różne wielkości ?? (te co są na ścianie z panelem prysznicowym) czy były tak cięte ?? I są szare, czy wpadają trochę w zieleń( czy to wina monitora mego)...

Prosze o informacje bo zakochana w tych płytkach jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nelcia! :D

Cześć Pasiku! :D Uwielbiam swojego srebrnego boll - a, ale popatrz na zdjęcia, wylewka ścienna wychodząca dokładnie po środku uniemożliwia bezkarne (czytaj: bez guza) schylenie się i umycie np buzi tuż nad umywalką. Ręce myję pod wylewką i jest wszystko ok, ale dzioba nad wylewką i na wylewką się chlapie i dookoła też. Dobrze, że to tylko łazienka dzienno-gościnna, więc generalnie umywalka do mycia rąk służy i tu się sprawdza genialnie...;)

Atika, witaj, witaj!:D

Płytki to Gredos 67 z Azteca Ceramica. Te nierówne pod prysznicem były cięte ręcznie z dużych kafli.:) Wpadają w zieleń, dobrze widzisz.:)

Mayu, robią się :)... mam nadzieję...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rasia za odpowiedź.... cięte powiadasz... kurcze już widzę zadowolenie kafelkarza jak mu będę wymyślać ciecie i później układanie ;) ale efekt na pewno wart zachodu.

Mam Twoja ścianę prysznicową w inspiracjach... super wyszła. (mam nadzieję że się nie pogniewasz, że sobie podkradłam)

Musze tylko poszukać innych płytek bo mi wpadanie w zieleń nie pasuje do pomysłu na całość łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia

przeglądnęłam Twój fotodziennik :)

i juz tu u Ciebie zostanę podgladaczem ;)

Twoja szara kuchnia namieszała mi w głowie

planuję białą w moim mieszkanku ale teraz to znowu mam metlik ;)

Hej Popejeans!!! Serdecznie witam i zapraszam.:) Nie przejmuj się... ja uwielbiam swoją kuchnię, ale nie raz sobie myślę, że jakbym miała białą, to byłoby mi łatwiej i byłaby mniej zobowiązująca...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...