Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Witaj Rasiu

Ja tym razem w sprawie ceramiki w łazienkach ( w ramach przypomnienia kiedyś byłam w sprawie kuchni :D) widzę w dolnej łazience kibelek i bidet roca hall i tu pytanie czy jesteś zadowolona, czy wygodne itp.

Podobają mi się jeszcze te okrąglutkie w łazience z drewnianą podłogą, co to za firma? dodam że łazienka mój ideał:)

 

Poszukuję do jednej łazienki kanciastych kształtów, a do drugiej okrągłych, stąd moje pytania.

 

Niezmiennie się zachwycam i wpadam do Ciebie po cichutku;)

Pozdrawiam Marta.

 

Kibelki hall są całkiem fajne.:) Zwłaszcza, że można do nich kupić deskę do bidetu i do kibelka wolnoopadającą, a ja już bardzo przyzwyczaiłam się do tego udogodnienia i zdarza mi się trzasnąć strasznie deską u kogoś w gościach...:oops:

A okrągłe to Subway V&B. Deska woonoopadająca jest do nich cholernie droga, ale śliczna... za to sama ceramika jest taniutka jak na V&B.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

potrzebuje zrobic badanie kamera termowizyjna mojego domku. googlujac widze, ze robilas takie badanie, ale nie wyrzucilo mi namiarow na danego speca.

czy moglabys sie podzielic takimi namiarami?

dziekuje z gory

Robiłam u Maloberta, tak jak forumowa 78Mysza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam... chlip... chlip... ale wszystko jeszcze jest możliwe...;)

 

No bogato, koniecznie na bogato i od razu świecące! :)

 

Dzięki Majki za tak miłe słowa.:)

Cały czas jeszcze nie mam wybranego reku i zupełnie nie wiem co wybrać...:cry:

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Nefcia, to są plusy mieszkania w mieście. U mnie na wieś pies i bez kulawej nogi nie się nie zapuszcza, żeby chociaż ogonem pomachać i odśnieżyć...:rolleyes:

Na szczęście możemy obgonić własnymi dziećmi (za darmo :) ) jak cudze się nie napatoczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja już drugi rok mam te same zainteresowania...;) tylko dach zostawiam Młodemu.:)

A jak z głośnością Twojego Brinka? A efektywność? Nie nawiewa Ci zimnego powietrza przy takich mrozach?

 

No ja Młodej jeszcze na dach nie wpuszczę ;)

Jest niesłyszalny na 1 biegu i 2, przy 3 słychać szum, ale chyba jeszcze oprócz testów nie włączałem.

Cały czas chodzi na 1, na 2 włączam czasem rano i jak np. coś sie mocniej gotuje ( nie ma pochłaniacza jeszcze ).

A zimne ... nawiewa :( Nie mam GWC więc nie ma co podgrzewać wstępnie powietrza, ale chyba przybędzie nagrzewnica elektryczna wstępnego powietrza i jak podocieplam kanały do końca to będzie inny komfort ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Majki! :D

Nefcia, moje Młode codzienni wyjeżdżają do szkoły o 7.00, jak wracają jest już ciemno, do weekendu czekać nie będę, bo nie wyjadę autkiem z garażu... nie ma przebacz, łopatą muszę machać sama od rana.

Właśnie wróciłam z drabiny... zrzucałam nawisy śnieżne i sople, bo mi cała rynna nad zimowym ogrodem zamarzła i leje się woda, po drodze zamarzając, po ramie okna.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rasia, pieknie u Ciebie w srodku...kuchnia zaprasza na goraca czekolade....mmmm...tak bardzo po domowemu...

U mnie po domowemu, to znaczy wszystko w porządku porozrzucane...;)

Gorąca czekolada czeka na Ciebie w blokach startowych.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że ja wczoraj złapałam się na tym, że nie zamknęłam wody ogrodowej, nie zwinęłam węży do podlewania, no i generalnie wszystko zawaliłam...:bash::( Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie, to że nigdy wcześniej nie mieszkałam w domu, tylko w blokach i wiele takich organizacyjno-logistycznych spraw jest dla mnie kompletną nowością.:oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zasypana, wczorajsza nasza praca poszła na marne i znowu po kolana śniegu mamy. Kuchnię masz cudowną... i bardzo przytulną choć nowoczesną zarazem :yes:

 

ale te piękne sople to okropność, czy to jakaś niedoróbka na dachu jest powodem, że się zbierają :confused:

 

FIlip gania po śniegu, a moje wyjątkowo w tym roku niechętnie wyłażą na dwór :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...