Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kakusku, dziękuję bardzo.:D Oczywiście wzajemnie wszystkiego najlepszego. :D

 

 

 

Niedziela upłynęła mi na łażeniu po Domotece przemiennie z siadaniem na każdej kanapie, sofie narożniku... oczywiście nie wybrałam NIC!!! Chociaż wróciłam po raz kolejny z reklamówką zdjęć, rysunków, prospektów, wycen i... próbek materiałów... :lol: i tu wielkie zdziwienie Księciunia - Przecież mieliśmy ustalone, że ma być se skóry??? Już ja widzę tę piękną skórę po pazurkach moich Dipsów! Będę testować jakieś kosmiczne materiały.;) Księciunio jeszcze trochę trzeszczy...:roll:

 

Młoda natomiast szalała dzisiaj mufinkowo! :lol:

http://img41.imageshack.us/img41/4782/grudzie2010091.jpg

 

... a ja wczoraj bombkowo...;)

http://img20.imageshack.us/img20/6259/grudzie2010094.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Empiku, ale kupione w zeszłym roku... :) Cześć Małgoś! :lol: Widziałam Twoją-NieTwoją-Maminą kuchnię!!! Świetna!!!

 

O, dzieki. :) Kuchnia prosta jak konstrukcja cepa, ale za to jaka taniutka. :)

 

Przejde sie do empiku, moze cos im zostalo z zeszlego roku. ;) Mam zielone piorka jak by co. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia - Ty spryciulo - czy Ty edytowałaś post nt. zdjęć nie nadających się do pokazania??? - a ja już z Ciebie chciałam wyciągnąć czy to aby nie nocą te wyroby tworzyły się? ;)

Mufinki z dzisiaj, piórka z wczorajszego wieczoru przy winku...;) same przyjemnostki nocne takie małe... ot co...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzieki. :) Kuchnia prosta jak konstrukcja cepa, ale za to jaka taniutka. :)

 

Przejde sie do empiku, moze cos im zostalo z zeszlego roku. ;) Mam zielone piorka jak by co. :D

 

Na piórka doskonałe są trochę mniejsze i szklane bombki... ale ususzonej pomarańczy już do nich się nie wciśnie...;)

 

Znowu sypie to białe...g... idę odśnieżać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie jakiś wieczorek mały przy winku zmarnowała, ale póki co wstrzymać się trzeba - końcowe odliczanie - do terminu 45 dni :) Ale muffinki bym sobie zrobiła, a co! Jeśli tylko zechcesz przepis zdradzić, bo ja zawsze takie gotowe z pudełka. Tylko nie wiem czy dekoracjom takim dam radę :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejuśku Sylwia! Dla Ciebie trzeba osobny kalendarz adwentowy zamówić! :lol: Gratulki!!! A wypieki to specjalność Młodej, ja tylko bombki do choinki przyklejałam...;) Jutro się zapytam i Ci napiszę, bo są wyjątkowo pyyyyszne i mało słodkie, takie jak lubię.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

rasia - jak Ty masz fajnie! Mój dzieć nic piec nie chce, bo pieczenie to podobno "dziewczyńskie zajęcie" - a to chłopiec - lat 17. A szkoda, bo gotowanie mu naprawdę fajnie wychodzi - jak już mu się zechce oczywiście! Może tym raz dziewuszka nam się uda - to będzie kogo do pieczenia przyuczać ;)

A kalendarza specjalnego chytrusy nie chcieli mi zrobić, za to wymyślili z mężem, że mogę sobie na metrze krawieckim odcinać dni - jak w wojsku - i widzisz jakie mądrale - żaden w wojsku nie był, a pomysły iście resortowe!

Czekam na przepis z utęsknieniem - sama sobie zrobię i nic chytrusom nie dam!

Idę z piesą na dwór - póki co wciąż jeszcze czwarte piętro :(

 

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...