Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Dzień dobry.

Mam nadzieję, że moja szefowa tego nie przeczyta - cały dzień siedziałam w Twoim dzienniku - od pierwszego wpisu do ostatniego. Jestem zachwycona - WSZYSTKIM.

O koniku też czytałam (u Brazy) już dużo wcześniej i choć bez komentarzy kibicowałam i podziwiałam.

 

Czasami żałuję, że mój domek jest tylko na lato mogłabym tak wiele ale...... bardzo się cieszę że go mam!

 

Hej Sipatko! :lol: Jak miło Cię widzieć w moich skromnych progach.:) Widzisz... to właśnie chodzi o tą uciechę!!! Bo najczęściej nie doceniamy tego co mamy... a wiele możemy zawsze i to nie rzadko niewielkim kosztem...:cool:

 

Ps. Z pewnością masz fajną Szefową.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja się przyszłam przywitać i pochwalić, że znów mufiny robię (Rasia - ja przez te Twoje mufinki życia teraz nie mam - Ty diablico! ;) ) Mieli sami robić, ale póki się jeszcze nie rozdwoiłam to mnie wykorzystują! I teraz pytanie - co myślicie o tym żeby do środka każdej (przed upieczeniem naturalnie) włożyć po kawałku czekolady, tak np. 1/2 kostki do każdej? A może już eksperymentowałyście w ten sposób?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sylwio! :D Wcale a wcale nie mam ani jednego wyrzutu sumienia, z powodu Twoich mufinkowych męk...;) ...jak to Diablica...:lol:

Ja bym spróbowała z czekoladą, migdałem, orzeszkiem, takie niespodzianki mogą być całkiem fajne...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Rasia za szczegółową instrukcję montażu kamyczków, trochę mnie załamało ich pochodzenie.

Oj co Ty??? Zalać możesz dowolne, nawet zebrane na polu, byle mniej więcej jednej wysokości były i raczej obłe..;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D

a takie zamieszanie w kolorach zrobilam...moze rozowe, ale smaczne:yes:

 

dziekuje za czapkowe zyczenia....teoretycznie powinnam miec teraz wiecej czasu...ale kurcze, nie wiem co sie dzieje, ale tego wcale nie odczuwam:lol2::lol2:

 

Jeszcze chyba imieninkowe Ci się należą?:rolleyes:http://www.gim4tychy.republika.pl/zycie_sz06_7_data/bukiet.jpeg Wszystkiego najlepszego!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...