Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kakusku, bardzo mi przykro, miałaś naprawdę ciężki koniec roku. Mam nadzieję, że Ty już czujesz się lepiej? Gratuluje maleństwa!

 

Rasiu, mam nadzieję, ze i z Tobą wszystko dobrze? Co powiedział lekarz?

Mój syn właśnie przeszedł zapalenie płuc, takie "posylwestrowe", szczęściem od razu dostał silny antybiotyk i zwalczył choróbstwo. Ale ciężko było... nawet ja złapałam od niego jakiegoś wirusa, ale chorowałam dużo łagodniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia - zdrowia życzę!

 

chciałam wysłac wiadomość na priv - a w zasadzie drugą [mam nadzieję, że ta pierwsza doszła]

ale niestety.... ktoś tutaj wiadomości musi pokasować ze skrzynki na FM ;)

bo rasia has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

 

a wiadomość była tej treści....

 

Rasia

w poprzedniej wiadomości zapomniałam powiedzieć, że pozwoliłam sobie wkleić zdjęcia od Ciebie z kamykami w żywicy do mojego wątku.

Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za troske i musze napisac male sprostowanie (sorki rasia ze znow jade z prywata ) Pisalam ze moj mlodszy (synek) urodzil sie 31 grudnia w kontekscie rozmowy z Anetka ktora ma termin na 31 stycznia. Widocznie zle mnie zrozumialyscie babeczki bo nie chodzilo mi o ubiegly rok :) On urodzil sie w Sylwestra ale w 2003 roku :) Rozsmieszyla mnie ta pomylka bo moze to wrozy mi 3 dzidziusia i moze bedzie to w koncu dziewczynka bo jak na razie mam szczescie do synkow :)

Jak to mowia nowy domek nowy potomek a ja jeszcze nie skonczylam domku ;)

Mam tez nadzieje ze przyszloroczne urodziny mojego baka znow beda pelne radosci i zabawy bo jak na razie ciagle powtarza ze ostatnie jego urodziny byly najgorszym dniem w jego zyciu .Dziecku ciezko pojac pewne sprawy i jak zobaczyl nas rano znow zaplakanych (31 grudnia zmarl moj brat) pytal czemu wszyscy placza ze pewnie zapomnieli o jego urodzinach i nie maja prezentu :(

Rasia dobrze ze sie przebadalas.Mysmy tez wszyscy po pogrzebach mieli wizyte lekarska w domu i wyobraz sobie ze 11 osob dostalo antybiotyk wlasnie na oskrzela .

Jak juz masz leki to mozesz spac spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia jestem na etapie ocieplenia poddasza i mam dylemat.Robilas u siebie szczeline dylatacyjna miedzy welna a membrana dachowa (masz deskowany dach?) i jaka welne dalas?(grubosc i rodzaj )

Dach mam deskowany. Krokwie miałam chyba 18. Więc wełny (chyba Isover) dałam najpierw 15, więc została dylatacja, potem 10. W sumie 25cm nie licząc dylatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiaaaaaa wiesz że Twój pomysł z naklejanym lustrem i oddzielnie ramą przeszedł pomyślnie i zaczynam jego realizację tzn. jadę w poszukiwaniu ramy :) dzięki Ci

 

a i cieszę się, że będziesz żyła;) :D

Ja też się cieszę! :lol: I z lustra i z tego drugiego...:D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...