Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

To jeszcze raz ja:) bardzo nie chciałam, ale jednak zaśmieciłam...dotrwawszy do 314 strony "pochwalcie się swoimi kuchniami" natrafiłam na wypowiedź Monah...i już wiem, że to lity dąb:)

pozdrawiam serdecznie

 

Gewka, wytrwała jesteś :)

 

Cześć Rasia :) no szkoda, że tej listy nie miałaś gotowej ze dwa lata temu ;) zaoszczędziłabym sobie stresów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

CZESC RASIA SLEDZILAM TWOJE POCZYNANIA TROCHE Z UKRYCA ALE TERAZ JUZ W ODSLONIE:yes: JESTEM POD WRAZENIEM !!!!!!!!!:o JESTEM CI BARDZO WDZIECZNA ZA TA LISTE , JA JESTEM DOPIERO W FAZIE PAPIEROLOGI ALE MYSLE ZE JESIENIA COS ZACZNIEMY ROBIC I I TAK CHODZE PO FM I SZUKAM I OBSERWUJE .... A TY MI Z NIEBA SPADLAS Z TYMI NAMIARAMI . MAM NADZIEJE ZE MI SIE PRZYDADZA BO TO WY ZNACZY CI KTORZY JUZ ZBUDOWALI WIEDZA CO TO ZNACZY ZNALEZC SOLIDNA I DOBRA EKIPE:D JESLI MOGE JESZCZE PROSIC CIE O TELEFON KTOREGO NIE PODALAS , JESLI TO NIE PROBLEM BEDE BARDZO CI WDZIECZNA:yes: POZDRAWIAM I BEDE CZESTO ZAGLADAC :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia jako ze nie jestem u siebie wiem że nie powinnam tego robić ale z drugiej strony majac na uwadze ilosc Twoich postów drobna uwaga: nie pisz drukowanymi bo raz że ciężko to się czyta a dwa że w netykiecie oznacza to krzyk a chyba nie o to Ci chodziło, prawda? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja:) bardzo nie chciałam, ale jednak zaśmieciłam...dotrwawszy do 314 strony "pochwalcie się swoimi kuchniami" natrafiłam na wypowiedź Monah...i już wiem, że to lity dąb:)

pozdrawiam serdecznie

Witaj Gewka! :) Jesteś niesamowita ze swoją cierpliwością i samozaparciem! :D Ja na początku mojej działalności na FM w ogóle nie wiedziałam jak się poruszać, a co dopiero gdzie szukać! :D Wszystko już jak widzę wiesz. Podsumuję tylko: lity dąb podbarwiony niebieską olejobejcą Fruggera i zabezpieczony olejem Biofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiulka, wielkie dzięki za listę z namiarami na wykonawców

kupę roboty pewnie Cię to kosztowało, ale bardzo przydatne!

Mam nadzieję, że komuś się przyda i zaoszczędzi nerwów...;)

Nie mogę tylko znaleźć namiarów na cieśli, a byli po prostu perfekcyjni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia witaj.:):D Dziękuję za miłe słowa. Czy chodzi Ci właśnie o namiary na Cieśli? Postaram się odnaleźć gdzieś w starych notatkach, bo starego telefonu już nie ma na tym świecie...;)

Ps.Efi dobrze prawi... wyłącz CapsLock.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes: dzieki za pouczenie i tak jak efi pisała kuleje jeszcze z wpisami ale juz torszke wiecej wiem dzieki Wam:yes: To jest tak jak czlowiek tylko czyta a nie pisze nic i pszychodzi ta chwila ze chce sie cos napisac [co niby jest proste] a tak naprawde bywa tez i trudne ....:( ale mysle ze powoli bede sie uczyc dzieki Wam. rasia tak chodzi mi o ciesli ,jesli bedziesz miala problem to nie szukaj, i tak fajnie ze podalas numery do reszty ekip super. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Rasia czyli jeśli dobrze rozumiem wystarczy kupić oprawę halogenową która ma żródło światła na trzonek GU10

Dokładnie.:) Takie oprawy są teraz bardzo tanie, a często bardzo ładne i wystarczy zainwestować w dobrą żarówkę LED.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam co słychać....

Dla Księciunia sto latków :)

Winiarka już kupiona czy jeszcze na liście chciejstw?

Drzwi ładne, ale nie dla mnie...

Nie wiem o co chodzi z tą frytkownicą, ale gdybym ją miała, to chłopaki tylko frytki by jadły...

Potwierdzam oprawy na GU10 + żarówka LED i jest OK... Tak mam w przedpokoju. Nawet są żarówki Led na E14.

 

Rasiulka jak zdrówko?

Kiedy wybierasz się z Ksieciuniem na południe????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, jeszcze jedną oniemiałą z wrażenia przyjmij pod swój dzienniczek....

Naprawdę świetna robota z tymi ekipami w jednym poście. Dziękuję!

Chciałam kilka pytań zadać na priv, ale skrzynka pełna i nie wpuszcza obcych :-) Przeczytałam cały dziennik, ale nie jestem w stanie przebić się przez 815 stron komentarzy - chociaż tam zapewne znajdują się info, o które proszę... Zaspokój moją ciekawość odnośnie:

- kuchni - wykonawca, co to za drewno? - ha, już wiem, że to dąb podbarwiony czymśtam (zapisałam). jaki był finalny koszt?

- drzwi wewnętrzne - gdzie kupione? a może stolarz? koszt?

- no i ta wanna co ją masz Ty i Mysza - co to za wanna? BTW - dziennik Myszy będzie moją kolejną lekturą - pozdrawiam!

- zabudowa garderoby - masz wykonawcę? polecasz?

- widziałam też pralkę i suszarkę Siemens: interesuje mnie suszarka - jaki model i czy jesteś z niej zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Super macie domek Bardzo w moim stylu i te okna. Najbardziej zaciekawiło mnie okno przesuwane 3skrzydłowe Tez takie planuje lecz pisza ze czesto sa nieszczelne. To okno ta jest tzw Hs ? czy cos innego. Jak możesz podac producenta (typ okna) i nazwe okna to bebe wdzieczna

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, nie taki ze mnie chojrak jakby się wydawało...mój profil kuleje jeszcze na dwie nogi, a plan mojej kuchni stoi na głowie..ale się staram..:) jak tylko zakończę fazę projektu będę wdzięczna za opinie w stosownym wątku..

pozdrawiam serdecznie

Gewciu dawaj projekt!:D Poznęcamy sie nad nim troszkę...;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...