Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Rasiu, jeszcze jedną oniemiałą z wrażenia przyjmij pod swój dzienniczek....

Naprawdę świetna robota z tymi ekipami w jednym poście. Dziękuję!

Chciałam kilka pytań zadać na priv, ale skrzynka pełna i nie wpuszcza obcych :-) Przeczytałam cały dziennik, ale nie jestem w stanie przebić się przez 815 stron komentarzy - chociaż tam zapewne znajdują się info, o które proszę... Zaspokój moją ciekawość odnośnie:

- kuchni - wykonawca, co to za drewno? - ha, już wiem, że to dąb podbarwiony czymśtam (zapisałam). jaki był finalny koszt?

- drzwi wewnętrzne - gdzie kupione? a może stolarz? koszt?

- no i ta wanna co ją masz Ty i Mysza - co to za wanna? BTW - dziennik Myszy będzie moją kolejną lekturą - pozdrawiam!

- zabudowa garderoby - masz wykonawcę? polecasz?

- widziałam też pralkę i suszarkę Siemens: interesuje mnie suszarka - jaki model i czy jesteś z niej zadowolona

Witaj Bami! :lol:

Dziękuję za miłe słowa. I tak jesteś dzielna, że przebrnęłaś przez dziennik.:)

Kuchnia, drzwi i garderoba - ten sam stolarz spod Olsztyna. I tak jak kuchnia nie była zbyt droga, tak drzwi były drogie i niestety widać, że nie w drzwiach się ten stolarz specjalizuje. Trochę na siłę namówiłam Go na te drzwi, bo chciałam mieć w tym samym drewnie co kuchnię i tak samo wybarwione. Mój błąd. Drzwi są piękne i bardzo solidne, ale mają małe niedociągnięcia, które ja zauważam...:( Stolarza natomiast nie polecę już nikomu, bo nawalał od początku z terminami i strasznie się zbiesił i zmanierował, by w końcu z nosem wylądować na księżycu ;) :(.

Wanna - Ideal Standard, Venice 160, fajna i malutka, ale ja się mieszczę ;), mój Księciunio na szczęście z niej nie korzysta :lol2:.

Suszarka - bossska! (WT46S514PL). Tylko głupia byłam i nie sprawdziłam jaka jest różnica pomiędzy kondensacyjną ze zbiornikiem, a taką z odprowadzeniem odparowanej wody bezpośrednio do kanalizacji... i teraz mam za swoje, bo mimo że podłączenie odpływu wody z suszarki mam pięknie przez siebie zaprojektowane w odpowiednim miejscu i przez hydraulika zamontowane, to i tak latam z pojemnikiem i wylewam wodę z pojemnika...:mad: Ale oprócz tego cud miód malina! Przy moich dwóch sierściuchach tak rewelacyjnie zbiera wszystkie ich kudły do filtra, że aż miło.:lol: No i praktycznie nie prasuję nic! :D Wcześniej miałam przez 10 lat pralko-suszarkę, musiałam pranie dzielić na małe kupki... teraz mi się na raz całe pranie mieści. Bardzo polecam!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej

Super macie domek Bardzo w moim stylu i te okna. Najbardziej zaciekawiło mnie okno przesuwane 3skrzydłowe Tez takie planuje lecz pisza ze czesto sa nieszczelne. To okno ta jest tzw Hs ? czy cos innego. Jak możesz podac producenta (typ okna) i nazwe okna to bebe wdzieczna

Pozdrawiam

Bendzi, przepraszam, ale już nie pamiętam szczegółów technicznych okna. Profile chyba REHAU, ale paznokcia sobie nie dam za to uciąć, system przesuwny z prowadnicą na górze, szyną na dole i w miarę płaskim progiem. Wykonawca AllTop Lublin. Będą wiedzieć lepiej. Z okien jestem bardzo zadowolona i z firmy również. Jak na przesuwki są super szczelne!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszarka - bossska! (WT46S514PL). Tylko głupia byłam i nie sprawdziłam jaka jest różnica pomiędzy kondensacyjną ze zbiornikiem, a taką z odprowadzeniem odparowanej wody bezpośrednio do kanalizacji... i teraz mam za swoje, bo mimo że podłączenie odpływu wody z suszarki mam pięknie przez siebie zaprojektowane w odpowiednim miejscu i przez hydraulika zamontowane, to i tak latam z pojemnikiem i wylewam wodę z pojemnika...:mad: Ale oprócz tego cud miód malina! Przy moich dwóch sierściuchach tak rewelacyjnie zbiera wszystkie ich kudły do filtra, że aż miło.:lol: No i praktycznie nie prasuję nic! :D

 

daj spokój

ja mam swoją od wczoraj. jak zobaczyłam brak węża to myślałam że trupem padne. byłam przekonana że mój model ma wyjście do kanalizacji. ale u mnie w instrukcji jest napisane że taki zestaw można dokupić. może do Twojej też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! tak właśnie czułam, że to pożyteczne urządzenie :-)

Czyli kolejny powód, by wybudować duży dom z dużą pralnią jest... Powiedzcie jeszcze tylko dziewczyny, co się dzieje z praniem, jeżeli się go od razu nie wyjmie po cyklu suszenia? Suszy raz jeszcze? I nadal nie wymaga prasowania?

Bo ja mam niekończące się prasowanie: niemowlę i przedszkolak i te cholerne koszule M - ale na to suszarka nie zaradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rasiu, czy mogłabyś zajrzeć na priv:D Bardzo interesuje mnie Twoje ogrodzenie. Dzięki. A domek śliczniusi...

.......a teraz zauważyłam, że murek robił wykonawca SSO :oops: ale napisz jeszcze proszę z czego są przęsła

Edytowane przez optymistka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malgos

bawełna niecałe dwie godziny

 

bami

no niestety tak to tylko w erze. jak zapomnisz i zostawisz suche to na suszenie drugi raz juz sie nie załapiesz chyba że jeszcze raz wypierzesz żeby było mokre ;) w takim wypadku czeka surfowanie. ale wierz mi że tych piszczków nie da się przegapić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój

ja mam swoją od wczoraj. jak zobaczyłam brak węża to myślałam że trupem padne. byłam przekonana że mój model ma wyjście do kanalizacji. ale u mnie w instrukcji jest napisane że taki zestaw można dokupić. może do Twojej też?

 

 

 

no przecież napisała :) - WT46s514pl ja mam 515

 

rasia ten zestaw do mojej: WZ20160 - koszt 31 zł!

 

 

Booooszzzzzz!!! Jaka cudna wiadomość z ranka! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! tak właśnie czułam, że to pożyteczne urządzenie :-)

Czyli kolejny powód, by wybudować duży dom z dużą pralnią jest... Powiedzcie jeszcze tylko dziewczyny, co się dzieje z praniem, jeżeli się go od razu nie wyjmie po cyklu suszenia? Suszy raz jeszcze? I nadal nie wymaga prasowania?

Bo ja mam niekończące się prasowanie: niemowlę i przedszkolak i te cholerne koszule M - ale na to suszarka nie zaradzi...

 

Mi się zdarza... nie wyjąć... mały ból jak się ustawi program "do prasowania" lub "do szafy" wtedy można jeszcze raz włączyć na chwilkę.:) Gorzej z "bardzo suche". Koszule Księciunia suszę "do szafy" i czasem to wystarczy tylko kołnierzyk przeprasować.:D

 

Markociu, od 15 lat nie uprasowałam ani jednej koszulki...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...