Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Forumki! Kilka dni temu padł mi komp i grzecznościowo wpuścił mnie do siebie Młody na 5 minut. :) Pojawię się znowu jak naprawię lub kupię nowy... wolę drugą opcję, ale chyba bardziej odległa w czasie...;)

Monia, widzisz, normalnie to bym była, ale bez kompa chodzę spać wcześniej...;)

Martuś, ogromnie dziękuję za pamięć!!! :lol: Mam nadzieję, że teraz będą mieli dłużej.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rasia! Masz mój numer, to jak bedziesz mogła przyjechać po "komplet z aukcji", daj proszę znać. Buziaki Somsiadko! ;-)

Buziaki Żelko!:) Oczywista oczywistość, że wkrótce Cię nawiedzę... a wcześniej zadzwonię.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...trafiłem właśnie na te 5 minut :)

 

Popatrz! Ty zawsze wiesz kiedy się wbić! ;) :D

 

buźka Rasia i niech ci szybko Księciunio nowego kompa sprawi :D

 

Muszę chyba jakąś petycję sktobnąć i sieci powiesić do zbiorowego podpisu, może Księciuniowi serce zmięknie...;)

 

Udało mi się załapać... może jednak napraw

 

Lapków podobno się nie naprawia... na długo...;) Ale mój chwilowo się przestał na mnie boczyć i z cicha pękł - zaczął działać! :lol:

 

dobrze wiedzieć, zamiast pisać priwy po prostu zadzwonie :D

 

Żeby Cię usłyszeć, to chyba tego mojego chwilowo odbrażonego staruszka wyrzucę za okno...;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Rasiulka :) bez kompa to teraz normalnie człowiek jak bez ręki :)

 

No co Ty Elenka? Ja się czuję jakbym miała 4. Tyle rzeczy zrobiłam przez ten czas zamiast siedzieć forum...;) :lol2:

Chociaż w piątek się wściekłam, bo na weekend miałam małą prezentację zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty Elenka? Ja się czuję jakbym miała 4. Tyle rzeczy zrobiłam przez ten czas zamiast siedzieć forum...;) :lol2:

Chociaż w piątek się wściekłam, bo na weekend miałam małą prezentację zrobić...

 

no właśnie jak wysłałam już posta, to pojawiła się taka myśl :lol: na początku wściekłość, że sprzęt padł, ale potem nagle odkrycie, że doba ma jakby więcej godzin :lol:

 

nie ma tego złego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu pożycz przepis na faworki :)

Bardzo proszę, dzisiaj przepis "Elenkowy" :D

 

2 szklanki mąki (mi wgniotło się ze 4 szklanki :rolleyes: )

6 żółtek

szklanka kwaśnej, gęstej śmietany

płaska łyżka cukru

kieliszek spirytusu (ja miałam pod ręką rum)

łyżka masła

 

wszystkie składniki należy połączyć i wyrabiać ciasto do momentu aż będą pojawiać się pęcherze powietrza (pulchne powinno być, a z drugiej strony konsystencja powinna być taka, żeby ciasto dało się rozwałkować), a potem to już wałek w rękę, ciasto rozwałkować dosyć cienko, radełkiem wykrawać faworki i smażyć na rozgrzanym tłuszczu (smażyłam na oleju). jak trochę przestygną to wystarczy posypać cukrem pudrem z wanilią i poziom endorfin skacze gwałtownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...