Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Rasia:)

mam pytanie odnośnie twojej łazienki z dodatkami drewna......, czy masz może gdzieś rzut, wizualizacje? jestem ciekawa, jak wygląda to wymiarowo u Ciebie? szukam pomysłów do swojej i nie ukrywam, że twoja bardzo mnie zainspirowała :):):)

pozdrawiam

 

Oj, będzie problem, bo rysunki dla majstrów wywaliłam.:( Mogę jedynie zrobić Ci szybką inwentaryzację.:) Projekt robiłam sama, więc wizualizacji nie potrzebowałam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia, widze ze pomalutku zielenina zaczyna chodzic Ci po glowie ... czyzby wiosna zapachnialo? u mne nic nie da sie robic, bo takie bloto jest, ze czlek sie po kostki zatapia :lol2: jak byla trawa to bylo cacy ale w zeszlym sezonie randapowalismy, zeby pozbyc sie wszystkiego ... no i teraz sama ziemia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia, widze ze pomalutku zielenina zaczyna chodzic Ci po glowie ... czyzby wiosna zapachnialo? u mne nic nie da sie robic, bo takie bloto jest, ze czlek sie po kostki zatapia :lol2: jak byla trawa to bylo cacy ale w zeszlym sezonie randapowalismy, zeby pozbyc sie wszystkiego ... no i teraz sama ziemia.

 

U mnie tak samo... tam gdzie trawa da się chodzić, tam gdzie na jesieni przekopane - grzęzawisko nie do pokonania!:mad:

 

Ale planuję dowieźć ziemi bardzo przepuszczalnej i jak najszybciej to wszystko zadarnić.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po lecie juz wszystko zrobilam, nawet ogolny zarys jest juz przygotowany tz rabaty podniesione i wyprofilowane ... nawet czesc chabazi potrzebnych do tla juz mam ale musze poczekac az przeschnie zeby mozna bylo to wkopac ... do tego musze zakupic jeszcze wieksza ilosc roz plozacych okrywowych i dopiero wteczas bede mogla kora wszystko wysypac - tak zeby czysciej bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zamówiłam mnóstwo roślin do ogrodu, a u nas dziś śnieg z deszczem... :rolleyes:

 

Widziałam Twoją imponującą listę! :lol: Kilka z nich mam i bardzo jestem ciekawa jak przeżyły zimę w mojej podmokłej glinie...? Już gorszych warunków mieć nie mogą...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...