Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no moje miało już loki do łopatek, czyli dłuższe ode mnie :lol2: Trochę wpędzał mnie w kompleksy, więc może dobrze się stało, choć cholera, patrze na niego i jakiś taki niemój ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje miało już loki do łopatek, czyli dłuższe ode mnie :lol2: Trochę wpędzał mnie w kompleksy, więc może dobrze się stało, choć cholera, patrze na niego i jakiś taki niemój ;)

Moje to ja wywalę z domu jak obetnie włosy przed maturą!:lol2:

 

A jak patrzę na Jego zdjęcia z jeżykiem na głowie, to nie poznaję...:o

 

Twojego Młodego chyba też w takim razie nie poznam...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, u kolegi po cenie promocyjnej. No i wykonanie też takie trochę promocyjne było, ale dało się wytrzymać..

 

To ja się chyba nauczę robić dredy...;) Zrobię Młodej baaardzo promocyjną cenkę...:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój starszak też miał długie blond włosy lekko kręcone... W Tunezji pytali czy to chłopak czy dziewczyna...

Potem wymyślił sobie dredy... Też w cenie promocyjnej... po jakimś czasie ściął... My się na wesele szykujemy a starszak ścina dredy... No myślałam, że umrę....

Teraz zgolony na łyso i ma jakiś kwadrat dłuższy z tyłu... przynajmniej jest za co złapać i poszarpać...

 

Ja miałam wątpliwości, jak Młody wymarzył sobie dredy. I w szkole miał na początku problemy. A kiedy je ścinał po paru latach, wszyscy żałowali, łącznie z nauczycielami... ;)

 

A gdzie robił dredy? U fryzjera?

 

Niestety nie, u kolegi po cenie promocyjnej. No i wykonanie też takie trochę promocyjne było, ale dało się wytrzymać..

 

Młody jak miał dłuższe włosy - do ramion to wyglądał jak anioł. Blondasek aż białawe od słońca włoski, jedyny do komunii szedł z długimi włoskami.. No cudnie wyglądał... Kilka lat tak chodził, aż wymyślił sobie, że obcina... Na nic były moje prośby i zakazy. Z drugiej strony pocił się jak nie wiem bo ma gęste włosy... Było mu lżej....

Za młodym w Tunezji dopiero chodzili i głaskali go po głowie. Podobno jak takiego blondaska pogłaszczą Arabowie to mają szczęście ... Emil się czasami złościł, czasami śmiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał niecałe 17 lat... Urodziny miał w sierpniu... Robił na święta wielkanocne a ściął w czerwcu... Czyli nie długo, ale nie były ładnie zrobione... No cóż promocje u kolegów... A szkoda mi było tylko tych długich włosów prawie po pas.... W szkole nie robili mu problemów, bo do plastyka chodził i co drugi to dziwnie wyglądał....

I powiem, że też się nie zgadzałam... wyszedł na dworek... długo go nie było... miał sprzątać na święta , to był wielki czwartek... Przyszedł do domu z połową głowy w dredach... w wielki piątek skończyli mu dziergać...

 

Wusia wszystko przed Tobą...

Małe dzieci mały kłopot....

Edytowane przez Arnika
Zły wiek wpisałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój juz chce decydować co ma na głowie. W zeszłym roku ostro zapuszczał, a że ma dziewczyńską urodę to brano go za dziewczynę nei jedne raz. Ale pozostał niezwruszony. Natomiast ja nie moglam patrzeć na ta szope. No i w końcu dał sie ubłagac i przed wyjazdem na obóz rowerowy obciął włosy bo nie było rozmiaru kasku na niego:D

Po obozie był rad niezmiernie, ze kazałam mu się obciąć. Przez 13 dni obozu było po 30st bez cienia żadnej chmurki.

 

PS. Piękny ten mróz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo taaa, ychyyyyy

 

Wusia nawet sama nie wierzysz w co mówisz....

 

A na takie czy inne fryzury, ubiór, zachowanie wpływa wiele rzeczy... Dom... może czasami najmniej, szkoła, towarzystwo, koledzy... Jak Koledzy chodzą ubrani tak i dziecię... I nic na to nie poradzisz... W domu się nie pali, koledzy palą... syn będzie palił...

Mnie też już nieraz ręce opadały... I co miałam udusić... Czasami żałowałam, że go nie zjadłam jak się urodził i był takim cudnym bobaskiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...