Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Bo to trochę na odwrót działa...

u nas nikt nie pali, noo tylko teściowie, ale u mnie wychodzą albo na dwór, albo kotłownia, a do nich się znowu wejść nie da... a syn pali...

Dre się nie pomaga. Jak kiedyś złapałam go palącego to kupiłam męskie i kazałam mu na balkonie palić... Palił i rzygał... Myślałam, że się oduczy, że mu obrzydzę... Nie dałam rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja chyba mam naprawdę dziwne młode,od zawsze na głowie miał co chciał,choć święte oburzenie ludu : "pani mu tak pozwala :o " na początku mnie przerażało (ze niby złą matką jestem), a potem spływało jak po za przeproszeniem kaczce. Wiem jedno są rzeczy ważne i ważniejsze, ale dziary mu nie pozwoliłam sobie zrobić, choc zasadniczo nie mam nic przeciwko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, no nie mów, że mój Ulubieniec chciał sobie zrobić dziarę???:o:no:

 

Anetko, dobrze mówisz - wszystko przed Tobą...;) A za mną już prawie, prawie... ale prawie robi różnicę i tak do końca to nigdy za mną nie będzie...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciał miał jakieś5 lat :lol2:- na mamusię się zapatrzył ;)

A wiesz,że do niego "nie - bo nie" nie przemawia,więc trzeba było szare komórki wysilić, i zaczęło docierać dopiero jak padł argument o rosnącym ciele, rozciągającej się skórze i ewentualnym nieestetycznym wyglądzie krokodyla (tak, tak gada chciał sobie zafundować) za parę lat,prawie przekonało, gwoździem do trumny było....synu Ty wiesz jak to boooooolllliiiiiiiiii:lol2:

Do dziś temat nie powrócił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak idę do jakiegoś banku, urzędu to się zastanawiam, czy innych imion wtedy nie było? Przykład: w mojej starej spółdzielni mieszkaniowej pracowało 6 pań, w tym 3 Bożeny, 2 Krystyny i jedna Elżbieta...:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba mam naprawdę dziwne młode,od zawsze na głowie miał co chciał,choć święte oburzenie ludu : "pani mu tak pozwala :o " na początku mnie przerażało (ze niby złą matką jestem), a potem spływało jak po za przeproszeniem kaczce. Wiem jedno są rzeczy ważne i ważniejsze, ale dziary mu nie pozwoliłam sobie zrobić, choć zasadniczo nie mam nic przeciwko :)

 

Moje też co chciało mieć na głowie to i tak wywalczyło, ale lekko nie mieli....

A dzire planuje starszak zrobić... Myśli.... i jak zrobi to pewnie dopiero wtedy się pochwali....

Ostatnio nawet myśli iść na kurs, żeby nauczyć się tatuażu i robić tatuaże.... no nie mam pojęcia co z nim zrobić... Czy popierać, czy z głowy wybić....

 

 

Matko Dziewczyny, ja u Szefa na gorze skladalam zamowienie na dzieci idealne ale z Waszych postow widze, ze czeka mnie niezla jazda...:lol2::yes: no ale jak ja bede sie szarpac ze swoimi buntownikami, Wy bedziecie mialy to za soba:yes::D

 

Malka, no nie mów, że mój Ulubieniec chciał sobie zrobić dziarę???:o:no:

 

Anetko, dobrze mówisz - wszystko przed Tobą...;) A za mną już prawie, prawie... ale prawie robi różnicę i tak do końca to nigdy za mną nie będzie...:rolleyes:

 

Za mną też... ale jeszcze młody jest...

no i wnuki Rasia nas będą czekały.....

 

Rasia, to kiedy do mnie wpadasz ?

 

A do mnie kiedy??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...