Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Rasiu :)

Piękny domek,ale to już pewnie wiesz i nie raz słyszałaś:rolleyes:

Mam parę pytań dotyczących drewnianych podłóg.Doczytałam,że to dąb ,ale jak wykańczany?(chodzi mi w szczególności o tą ciemną barwę).Pamiętasz może ,ile wychodziło za m2 ,i czy ewentualnie mogłabyś mi podać jakiś namiar na ekipę.Wiem ,że panowie są dość popularni na forum i chyba pracują w całej Polsce:)

Z góry dzięki i pozdrawiam)

Witaj Olu.:)

O moich podłogach wie wszystko forumowy ghost34. Dechy fazowane to dąb olejowany, bardzo ciemne podłogi w dwóch pokojach to ipe, też olejowane. O ceny pytaj ghosta, szczerze mówiąc, w tej chwili zupełnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawie, ale ... po co wracać?? Hiszpania jest piekna o tej porze!!! Korzystaj ile możesz, pożycz od Rodziców, później Im oddasz!!!

Polecam Sevillę, jeśli dasz radę! Szanowny przywiózł zdjęcia - no zauroczyło mnie to miasto!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie minęło ... Sagrada bez rusztowań - aż ciężko sobie wyobrazić. A do Tibidabo dotarłaś ?

Z tym portfelem to po prostu szkoda słów.

Najważniejsze, że cała, zdrowa, w domu. Buziaki zostawiam :)

 

P.S. już się nastawiam na Rzym we wrześniu. Małż już dojdzie do siebie to można będzie połazić - szczególnie, że dopiero co była nasza 20 rocznica ślubu. Na 15 był Paryż. Na 2o Rzym. Na 25 chyba Corleone :) Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Monsabio.:) Od dwóch dni chłonę dom i odpoczywam po urlopie...;):)

Nefciu, cudne macie plany.:D My też "zaliczyliśmy" Rzym po naszej dwudziestce.:)

Elenko, wiozłam to słońce, wiozłam... ale chyba mi gwizdnęli z bagażu...;)

 

Wiem, wiem... zdjęcia miały być jutro, czyli wczoraj;)

Będą dzisiaj... po malutku... bo strasznie trudno przejrzeć 1664 zdjęcia.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"odpoczywam po urlopie" ... każdy tak mówi, a na urlop czeka z wytęsknieniem . Paradoks jak wiele innych :)

Szczerze, to ja czekam na te zdjęcia wyjątkowo bardzo. Jestem stęskniona wypadów wszelkich zagranicznych, a perspektywa nie wróży nic ciekawego. Trzeba w końcu ruszyć tyło, bo się nie wprowadzimy never!

PS. Jestem monika/monia (jeśli wygodniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...