Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziwne, ta kanapa jest dwa razy większa niż moje dotychczasowe dwie razem, a po wywaleniu tych starych szafek z salonu sam salon faktycznie wydaje się sporo większy...:rolleyes:

A na tarasie tylko stary stolik i dwa krzesła kupione na jesiennej wyprzedaży;) Jeszcze nic docelowego, niestety...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właaaaśnie, Elena, wyjęłaś mi to z ust. Rasiu, ale masz piękny duży salon. Ta kanapa jest ogromna! Wpasowała się tak jakby zawsze tam stała.

Nie wiem jak opanujesz swoją sforę, ale jakby co, to mój przyjaciel jest cenionym treserem psów ;) zainteresowana? :p

 

Podoba Ci się mój avatarek? Serio? :hug: (mam jakiś syndrom wicia gniazda ... nie żebym miała powód :p)

 

Tak tak, weszłam sobie w Twoją listę i się zdążyłam zorientować już, że pomyliłam wykonawce generalnego z tynkarzem.

Nie zmienia to faktu, że trzeba się za to wziąć (za szukanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się Rasiu zapodziałaś a teraz ciężko Cię dogonić :) Zacznę od rzeczy najważniejszych gratulacje dla syna... musisz pękać z dumy...fantastycznie...kanapiszcze przepastne ...taki świetny rodzinny meble...bardzo mi się podoba i zupełnie zapomniałam o Twoich labkach ;) ...i dziękuję za zdjęcia ...w Hiszpanii byłam jakieś 15 lat temu ...cudne wspomnienia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kciuki to musiałaś tak mocno ściskać, że pazurki połamałaś!!! Jest super! Są wyniki. Czerniak uchwycony w momencie tworzenia!!! Tylko docinka marginesów i do obserwacji. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!:D

 

a młody jest w pierwszej 50 w polsce. Indeks na uniwerek ma w kieszeni.:D

 

gratulacje dla młodego!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie się doczekałaś :)

 

powiedz mi co planujesz jako stolik kawowy bo tez się nad tym głowie.

 

Wczoraj nie zadzwoniłam bo znów się nie dodzwoniłam. :( ale chyba póki co nie ma pośpiechu. Wczoraj mi blaciarz powiedział, ze montaż blatu w poniedziałek lub wtorek, więc i tak musztarda po obiedzie z przeprowadzką na już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze! Byłaś obok mnie! Trzeba było zajrzeć!!!

Byłam zestresowana jazdą przez Warszawę i w dodatku ze "świętą trójcą", a Ty odpoczywasz po urlopie... - nie pomyślałam, że mogłabym.

Ale jeśli mogę to baaardzo chciałabym kiedyś Cię odwiedzić :-)

 

PS. Kanapa, bardzo bardzo fajna. W sam raz żeby "uwaliła się" na niej cała rodzinka :-)

Edytowane przez adk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyznam Wam się... nigdy więcej nie kupię takiego mebla jak ta kanapa. Jest piękna, wygodna, ogromna to fakt niezaprzeczalny, ale nie potrafię z radością i pełną swobodą korzystać z mebla, o który trzeba się trząść, że coś mu się stanie... pobrudzi, zachlapie, pies się wytarza...;) Mam nadzieję, że się przyzwyczaję, ale jak na razie moje poczucie wolności jest strasznie zszargane...

 

 

No piękna ta kanapa. Miodzio.

Barcelona... hmmmm... Cudowne miasto. I w końcu zdjęli rusztowania.

 

Rasiu, robiłaś jakiś drenaż / odprowadzenie deszczówki z rynien spustowych??

 

Robiłam. Wokół całego domu mam zrobiony drenaż. Z jednej strony jest odprowadzony do studni chłonnej, a z drugiej do zamkniętej studni, z której potem podlewam.

 

ADKu, serdecznie zapraszam.:D

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, pan Jan mi odmówił :-(. Powiedział, że ze względu na stan zdrowia boi się, że nie da rady :cry:. Nie chce nas zostawić na lodzie 2 tygodnie przed rozpoczęciem prac w razie gdyby coś mu się stało. Może gdyby dom był mniejszy, mniej skomplikowane warunki glebowe. Cała jazda z wykonawcą SSO od początku...

 

uroniłam łezkę, a nawet więcej mimo, że twarda jestem jak stal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...