Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :)

 

Rasiu, mam kilka pytań ad. łazienki Młodych. Jaką masz wysokość ścianki kolankowej i kąt nachylenia dachu? W jakiej odległości od ścianki jest wanna? I jaka jest wysokość od podłogi do sufitu przy wannie od strony ścianki? Próbuję sobie wyobrazić i ewentualnie przearanżować przestrzeń w łazience w projekcie, który mi się podoba :rolleyes:

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, doszło ... fantastyczne!!! Rasiu, jakie to płytki? Mozaika jest szklana, to widzę i nie jestem pewna, ale chyba hiszpańska, ale te drugie, nie mam pojęcia.

Gratuluję, bardzo mi się podobają!

Mozaika w przysypialnianej to coś w rodzaju łupka z miką i innymi srebrzystymi minerałami. Jest niesamowita, każdy jeden kwadracik jest inny i niepowtarzalny.:)

W dolnej to taki szaro-zielonkawy mix serii Gredos 67 z Azteca Ceramica z Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Rasiu, mam kilka pytań ad. łazienki Młodych. Jaką masz wysokość ścianki kolankowej i kąt nachylenia dachu? W jakiej odległości od ścianki jest wanna? I jaka jest wysokość od podłogi do sufitu przy wannie od strony ścianki? Próbuję sobie wyobrazić i ewentualnie przearanżować przestrzeń w łazience w projekcie, który mi się podoba :rolleyes:

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Przepraszam, ale trochę mi zajęło szukanie miarki po porządkach świątecznych...:)

Ścianka kolankowa: 90cm

Kąt nachylenia dachu, o ile dobrze pamiętam - 33 stopnie.

Odległość od ściany do wanny: 46cm

Wysokość na brzegu wanny od strony ściany mniej więcej 125cm, pod oknem 170cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz wielkie drzewiska :jawdrop:, tawula jak pieknie kwitnie, a te kaczence wymiataja :D

Hi,hi... bo sfotografowane z perspektywy korzenia...;) Tusia, gdzie mi do Twojego ogrodu. Ale kaczeńce są faktycznie piękne.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rasiu

 

Pięny ogród u Was się rodzi. Też kupiłam kosiarkę - mam nadzieję że w środę przyjedzie

Jak bzy? Kwitnie choć jeden?

Żeby nie zapeszyć, bo były przesadzane tydzień temu, ale rewelacja! Przeżyły dwa i mają się świetnie i obadwa zbierają się kwitnienia.:D

http://img21.imageshack.us/img21/7424/ogrd042011214.jpg

A co do porodu, to powinnam już dawno znaleźć się w Księdze Guinnessa.;):D To że w bólach, to pryszcz, ale żeby rodzić dwa lata???:rolleyes::bash:

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiunia precyzyjna jak szwajcarski zegarek;)

Cześć Wusiaczku! :D

Dobrze, że mrugnęłaś okiem, bo inaczej myślałabym, że adresata pomyliłaś.:D

Jak Się mieszka na nowych śmieciach? Bo pewnie na kartonach już nie, bo jak Cię znam wszystko od razu rozpakowałaś.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia ogród boski masz i co to jest to piękne białe co ma liście jak konwalia tylko na łodydze i takie białe małe dzwoneczki:)

 

nooo ja to bym nawet rozpakowała jakby miała gdzie:rotfl: na kartonach i na workach sobie mieszkam;) ale i tak mi dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia ogród boski masz i co to jest to piękne białe co ma liście jak konwalia tylko na łodydze i takie białe małe dzwoneczki:)

 

nooo ja to bym nawet rozpakowała jakby miała gdzie:rotfl: na kartonach i na workach sobie mieszkam;) ale i tak mi dobrze:)

Kokoryczka wielkokwiatowa.

Jeśli to Cię pocieszy, to ja też mam jeszcze kilka kartonów nierozpakowanych...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug: Cześć Rasiulka,

Ja też mrugnę oczkiem;)

 

Wusia ja też mam sporo w domu kartonów nierozpakowanych i nieprzeprowadzone manele z garażu kolegi... Tam dopiero jest meksyk, a skoro były mi rzeczy niepotrzebne przez dwa lata, to może wcale ich nie potrzebujemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...