Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Gosiaczku! :D

Mayu, Twój Młodszy ma rewelacyjną filozofię na życie! Tak trzymać.:D

Adku, to zupełnie tak jak ja... i powoli efekty widać.:lol:

Wusiu, Arniko, rumak jak rumak, byleby wolno pędził, ale to szaleństwo w oczach Księciunia jest niepokojące...:rolleyes:

Nelciu, Spireo, bardzo dziękuję. Wasze dobre słowa mają dla mnie ogromne znaczenie:)

Spireo, kanapa Celano modułowa, materiał - szara Sazza.

Myszko, brunnera ma dwa listki... jeśli to ona...:rolleyes:

e-Molku, po kolei: niezapominajki, nie pamiętam-wysiane w zeszłym roku, goryczka krótkołodygowa.

Anulka, Dorbiku, bardzo dziękuję za miłe słowa.:)

 

A teraz lecę po Młodego.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, ten narożnik ... wymiata. Cudo nad cudami. Pracuję nad moim mężęm coby go przekonać do materiałowej rogówki. Twój egzemplarz posłuży jako zachęta.

Polecam tkaninę - Sazza, jest rewelacyjna! No i wszystko można zdjąć do prania.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnię tę Sazzę sobie już dawno upatrzylam, tylko miejsca i układu sofy szukam :)

powodzenia dla Młodego :)

słuchałam dzisiaj rano audycji w Radio Wrocław i podawali, że korepetycje są tak popularne, że uczniowe chodzą na nie tak często i w z tylu przedmiotów, że opłacenie wszystkiego jest na poziomie samochodu z salonu (mówili o ok. 40 tys. zł). Czy naprawdę tak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnię tę Sazzę sobie już dawno upatrzylam, tylko miejsca i układu sofy szukam :)

powodzenia dla Młodego :)

słuchałam dzisiaj rano audycji w Radio Wrocław i podawali, że korepetycje są tak popularne, że uczniowe chodzą na nie tak często i w z tylu przedmiotów, że opłacenie wszystkiego jest na poziomie samochodu z salonu (mówili o ok. 40 tys. zł). Czy naprawdę tak to wygląda?

Nie. Młody nie miał ani godziny korepetycji... w ogóle nie wiem co to jest? Szkoła ma przygotować i sami się nauczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo twoj Mlody zdolny :)

Młody dzisiaj napisał polski tylko dlatego, że miał szczęście(znowu!);), bo Granica to jedna z niewielu książek którą przeczytał, sorki - wysłuchał, bo korzystał z audiobuków, grając w między czasie na kompie...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...