Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiu młody mazarąbistą fryzurę i wygląda super.

 

Kurcze pamiętam jak ja po zdaniu egzaminu wstąpiłam "po drodze"do urzędu zapytać kiedy będzie do odbioru bo jeszcze tydzień niby był a ona mi w okienku o 15.45 mówi że już jest. Urząd oczywiście do 16. Proszę uiścić opłatę i wrócić do mnie. No i wróciłam do domu zaryczana bo to był piątek a ja wtedy ani grosza przy sobie nie maiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kuźwa wczoraj dostałam mandacik :bash::mad: z 300 zeszli na 100 i 4 pkt

Bidulka. I jeszcze trafiłaś na łotrów, łaski nie robili. Wycinek z aktualnie obowiązującego taryfikatora:

Prędkość i hamowanie

* przekroczenie dopuszczalnej prędkości:

- do 10 km/godz. do 50 zł

- o 11-20 km/godz. 50-100 zł

- o 21-30 km/godz. 100-200 zł

- o 31-40 km/godz. 200-300 zł

- o 41-50 km/godz. 300-400 zł

- o 51 km/h i więcej 400-500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa.tak myślałam...:yes::yes:to możecie już być spokojni ,indeksik ma już w kieszeni:)super ,gratulacje dla syna i mamusi,że użyczyła dobrych genów:Dno,dla tatusia również:)

Biologia to jak najbardziej tatusia geny...;)

Bardzo dziękować.:D

Kciuki za wszystkich maturzystów trzymam nadal.:D

 

Ale powiem Wam, to im zupełnie chyba niepotrzebne. Są tak wyluzowani, tak się świetnie bawią na tych maturach, że wszystkie mamy i tatusiowie z "komitetu kanapkowego";) jesteśmy w lekkim szoku. Dzisiaj na przerwie między angielskimi pozowali mi do zdjęć pamiątkowych robiąc głupie miny.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidulka. I jeszcze trafiłaś na łotrów, łaski nie robili. Wycinek z aktualnie obowiązującego taryfikatora:

Prędkość i hamowanie

* przekroczenie dopuszczalnej prędkości:

- do 10 km/godz. do 50 zł

- o 11-20 km/godz. 50-100 zł

- o 21-30 km/godz. 100-200 zł

- o 31-40 km/godz. 200-300 zł

- o 41-50 km/godz. 300-400 zł

- o 51 km/h i więcej 400-500 zł

 

to buraki pieprzone, a zaczął od 300-400

 

dupki :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to buraki pieprzone, a zaczął od 300-400

 

dupki :mad:

 

Monia, jedna forumka mi kiedyś opowiadała, że gdy panowie policmajstry chciały wypisać jej mandat, po pewnych pertraktacjach, wyjęła chyba 100 zł (mandat był zdecydowanie wyższy), dała jednemu z nich kasę do ręki i z miną upośledzonej blondynki ładnie poprosiła by pan za nią poszedł na pocztę zapłacić ten mandat, bo ona nie ma czasu i do poczty daleko :lol:

Jakiś sposób jest , nie?

 

 

cze Panu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Duszku, telefon masz zepsuty...:(

 

Niezła forumka!:D Ja też mam kilka swoich sposobów, ale tego nie znałam.:)

Wieczór brydżowy skończył się remisem;), Młody dojechał przed chwilą cały i zdrowy na Jurę, więc pora zmrużyć oko. Dobranoc się z Państwem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak sposoby mandatowe - absolutnie wszystkie- na łeb bije moja koleżanka Agnieszka.

Pewnego dnia zatrzymana za przekroczenie prędkości, została poproszona o przejście do radiowozu celem obejrzenia filmu z sobą w roli głównej. Przez całą drogę do radiowozu i potem już w trakcie seansu, Agnieszka z głową w swojej przepastnej torebce, usilnie czegoś szukała. Na wszystkie pytania i sugestie Panów by patrzyła w monitor, odpowiadała "Taaa, Taaaa" i dalej grzebała w torebce. Gdy panowie poinformowali ją o wysokości mandatu nadal jedyne co wydusiła z siebie ciągle zaaferowana szukaniem czegoś w torebce to było "taaa". Gdy panowie poinformowali o ilości punktów Aga z uśmiechem wyprostowała się ściskając w dłoni skarb, którego tak długo szukała.

Powiedziała, wyciągając do jednego z nich zaciśnięta rękę -"Panowie, mam osiem sześćdziesiąt - będziecie mieć chociaż na hamburgery" :lol:

 

Oszołomiony policjant wziął od niej garść bilonu , oddał dokumenty, pożegnał się i....tyle było z mandatu

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak sposoby mandatowe - absolutnie wszystkie- na łeb bije moja koleżanka Agnieszka.

Pewnego dnia zatrzymana za przekroczenie prędkości, została poproszona o przejście do radiowozu celem obejrzenia filmu z sobą w roli głównej. Przez całą drogę do radiowozu i potem już w trakcie seansu, Agnieszka z głową w swojej przepastnej torebce, usilnie czegoś szukała. Na wszystkie pytania i sugestie Panów by patrzyła w monitor, odpowiadała "Taaa, Taaaa" i dalej grzebała w torebce. Gdy panowie poinformowali ją o wysokości mandatu nadal jedyne co wydusiła z siebie ciągle zaaferowana szukaniem czegoś w torebce to było "taaa". Gdy panowie poinformowali o ilości punktów Aga z uśmiechem wyprostowała się ściskając w dłoni skarb, którego tak długo szukała.

Powiedziała, wyciągając do jednego z nich zaciśnięta rękę -"Panowie, mam osiem sześćdziesiąt - będziecie mieć chociaż na hamburgery" :lol:

 

Oszołomiony policjant wziął od niej garść bilonu , oddał dokumenty, pożegnał się i....tyle było z mandatu

 

:lol:

 

moja idolka :rotfl::rotfl::rotfl:

 

Ja z tych honorowych jestem. I tak się dziwię że się targowałam. Zresztą powiedziałam im że się spieszę po syna do przedszkola bo ma ospę - pomyśleli że to niezły kit pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...