Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Dzień dobry, bardzo podoa mi się Twoja łazienka szara i też zaplanowałam szarą.Jestem przed remontem-fachowcy wchodzą za tydzień.Planowałam szare płytki pod prydznic,z szybką ,jak u Ciebie,ale dopadły mnie wątpliwości-mam ciemnoszarą płytke,prostokąty zwykłe(werbena) i czy nie widać na niej zacieków od wody pod prysznicem?Jak u Ciebie-tragedia czy idzie wytrzymać?

PS.Piękny ogród bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O, a ja się zapytam jak szeroki jest grzejnik z tego zdjęcia.

Nasz jest strasznie szeroki i trochę mnie to przeraża. A widzę że ten do wąziutkich nie należy.

Monia, na oko myślisz ze 36cm ma? :p ;)

 

Aha, dzięki za taryfikator! Nie dam się teraz zrobić w balona!

I historię z grzebaniem w torebce też zanotowałam (8,60 .... wystarzcy dołożyć 40gr i będzie na zestaw 2xchees+2xfrytki - specjalnie dla dwóch funkcjonariuszy :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody wpuścił mnie na 10 minut na swój komputer. Jestem wściekła!:bash:... że dałam się tak wkręcić... zinformatyzować i zformatować nowoczesnej technologi... bez laptopa czuję się jak bez... no nie, bluźnię... ile więcej czasu mam na sadzenie roślinek, pielenie, sprzątanie, pranie...;)

Anulko, próg mam na 22mm. Monsabio, grzejnik ma 418mm szerokości.

Spadam podlać ogródek, bo Młody już mnie wygania, a w końcu uczyć się ma... podobno...;), bo matura jeszcze się nie skończyła.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka ta Agnieszka mnie pobiła... :rotfl:

 

Aaaaa i nie zapłaciłam 100zł, tylko 50zł ... 100 było by rozpustą za gadanie przez telefon.

I pan się mnie pyta czy przyjmuję mandat... - a ja że NIE :no:.

To oddadzą mnie do sądu.. - to niech oddają...:yes:

Policjanci zbledli, każdy boi się sądu...

- to już nie będzie pani rozmawiała przez telefon podczas jazdy?? ? pouczają mnie, że niby ten mandat ma mnie zdyscyplinować....

- ja mu na to, że będę , bo nie mam czasu, i co sobie mąż pomyśli jeśli nie będę odbierała jego telefonów...?????? ten argument, chyba ten żonaty policjant przyjął ze zrozumieniem....

Nooo i zapłaciłam i się upewniałam , ze trzy razy, czy aby na pewno zajadą na pocztę zapłacić, i żeby nie było że ja nie chcę zapłacić mandatu, albo kogokolwiek przekupować;)

 

A swoją drogą to baaardzo rozbawiło mnie jakie manewry musieli wykonać aby za mną pojechać.... byłam posikana.... w tym czasie wszystkie pasy ja i syn zapieliśmy, i gdybym miała poprzednie moje autko a nie turbolota to nawet nie mieli mnie czym gonić... Pewnie dlatego się nawracali, bo wiedzieli, że dadzą radę.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsabio, grzejnik ma 418mm szerokości.

 

Nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś! Jednak szeroki nie wygląda źle :) No chyba że ten pokój jest gigantyczny i zaraz moja radość pójdzie w niepamięć

W ogóle widzę, że wszystko po Bożemu u Ciebie - szerszy od otworu okiennego, ładnie oddalony .... Zwykle widuję kombinacje alpejskie :)

A jak z utrzymaniem go w czystości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia co Ty masz pod drzewami, piach? To czemu tam chwastów cwaniaro nie ma?

 

 

 

http://img268.imageshack.us/img268/2357/ogrd042011050.jpg

 

Napiszesz jaką kosiarkę wybraliście, sam pewnie będę musiała się tym zająć, a jak mam coś kupić wybrać to zanim kompletnej analizy produktów dostępnych na rynku, potem porównywania cen już nic kliknąć nie umiem, durny net, durna baba. Więc jak Wasza śmiga to może akurat ...

Acha i jeszcze jak mam wybór to zawsze patrzę co ładniejsze, jak brzydkie, a porządne i dobra cena to nie kupię też (np. śrubokręt, większość narzędzi zwłaszcza elektro ja kupuję)

Ostatnio pożyczyłam od kolegi wkrętarkę, mąż pojechał po moją mamę, gdy wkładał jej torbę do bagażnika, zobaczył ową wkrętarkę i przez zaciśnięte zęby wycedził, k...wa znowu coś kupiła,

:rotfl::rotfl:

normalnie zamiana płci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczył ową wkrętarkę i przez zaciśnięte zęby wycedził, k...wa znowu coś kupiła,

:rotfl::rotfl:

normalnie zamiana płci

 

:D Piękne

 

Rasiu, dobra duszo, jakiej macie szerokości stopnicę do salonu? I jaki stopnica ma nosek? Wczoraj wysuszyłam M głowę że mnie nie słuchał przy wylewkach i pozwolił tak daleko ją zrobić. Teraz stopnica ma 22 cm!!!! I trzeba będzie ciąć wylewkę:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...