Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Witaj rasia:)

kiedyś pisałam do Ciebie w sprawie szarej łazienki.... obiecałaś mi wyrysowany przez Ciebie szkic z wymiarami:rolleyes: pewnie zapomniałaś, bo tyle osób ciągle o coś pyta...... poszperałabym po twoich komentarzach, ale po takiej ilości stron - poddaję się:eek:

jestem na etapie planowania swojej łazienki a bardzo podoba mi się układ Twojej wanny i cała reszta również;) (jaki to model wanny?). jak to nie problem dla Ciebie bardzo bym prosiła....:cool:.

To mój mail: [email protected]

 

pozdrawiam:)

Edytowane przez oldzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D Piękne

 

Rasiu, dobra duszo, jakiej macie szerokości stopnicę do salonu? I jaki stopnica ma nosek? Wczoraj wysuszyłam M głowę że mnie nie słuchał przy wylewkach i pozwolił tak daleko ją zrobić. Teraz stopnica ma 22 cm!!!! I trzeba będzie ciąć wylewkę:bash:

Wiem, pamiętam, że miałam wysłać Ci zdjęcia, ale mój stary lapek wyzionął ducha i - mam nadzieję chwilowo - z nim wszystkie zdjęcia, włącznie z tymi zrobionymi dla Ciebie. Mój stopień w najszerszym miejscu ma 43 cm, podstopnice po 18cm. Stopień mam z litej nierównej dechy dębowej z nierównym pofalowanym naturalnie brzegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia co Ty masz pod drzewami, piach? To czemu tam chwastów cwaniaro nie ma?

 

 

 

http://img268.imageshack.us/img268/2357/ogrd042011050.jpg

 

Napiszesz jaką kosiarkę wybraliście, sam pewnie będę musiała się tym zająć, a jak mam coś kupić wybrać to zanim kompletnej analizy produktów dostępnych na rynku, potem porównywania cen już nic kliknąć nie umiem, durny net, durna baba. Więc jak Wasza śmiga to może akurat ...

Acha i jeszcze jak mam wybór to zawsze patrzę co ładniejsze, jak brzydkie, a porządne i dobra cena to nie kupię też (np. śrubokręt, większość narzędzi zwłaszcza elektro ja kupuję)

Ostatnio pożyczyłam od kolegi wkrętarkę, mąż pojechał po moją mamę, gdy wkładał jej torbę do bagażnika, zobaczył ową wkrętarkę i przez zaciśnięte zęby wycedził, k...wa znowu coś kupiła,

:rotfl::rotfl:

normalnie zamiana płci

Dobre.:lol:

Ja kupuję tylko narzędzia ogrodowe.:)

Kochana, świeżo usypana skarpa na iglaki w olchowym grzęzawisku, to jedyne miejsce w moim ogródku chwilowo bez chwastów...;):)

Kosiarka to Honda HRS537.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj rasia:)

kiedyś pisałam do Ciebie w sprawie szarej łazienki.... obiecałaś mi wyrysowany przez Ciebie szkic z wymiarami:rolleyes: pewnie zapomniałaś, bo tyle osób ciągle o coś pyta...... poszperałabym po twoich komentarzach, ale po takiej ilości stron - poddaję się:eek:

jestem na etapie planowania swojej łazienki a bardzo podoba mi się układ Twojej wanny i cała reszta również;) (jaki to model wanny?). jak to nie problem dla Ciebie bardzo bym prosiła....:cool:.

To mój mail: [email protected]

 

pozdrawiam:)

 

Witaj Oldzia.:D

Masz rację, zupełnie nie pamiętam.:(

Wanna to Ideal Standard Venice 160.

W tej chwili nic nie mogę Ci przesłać, bo wszystko mam na zepsutym starym komputerze.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Oldzia.:D

Masz rację, zupełnie nie pamiętam.:(

Wanna to Ideal Standard Venice 160.

W tej chwili nic nie mogę Ci przesłać, bo wszystko mam na zepsutym starym komputerze.:(

 

dzięki rasiu - wielka szkoda, że nie masz tych rysunków:cry:

a możesz napisać jeszcze, czy wanna wygodna, czy ta wielkość 160 jest wystarczająca? ogólnie zadowolona jesteś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki rasiu - wielka szkoda, że nie masz tych rysunków:cry:

a możesz napisać jeszcze, czy wanna wygodna, czy ta wielkość 160 jest wystarczająca? ogólnie zadowolona jesteś???

Wanna wygodna, jak dla mnie...;) Mój Księciunio się w niej już się nie zmieści.:lol: Więcej szczegółów to już na priv.;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...