Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol2:

Mam za sobą trzy noce nieprzespane... jak za starych dobrych sesyjnych czasów...;) Ale mózg wysiada mi dużo szybciej...:( Już po dwóch nocach byłam tak nieprzytomna, że wyrzuciłam kluczyk do auta gdzieś w chaszcze i krzaczory za płot, bo myślałam że to chwast.:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rASIA - dawno zbierałem się, żeby wpytać cię o ten świetlik na szczycie dachu. Pewnie jest to gdzieś w komentarzach, ale nie umie tego odszukać. Pierwsza sprawa - jak wygląda sprawa mycia i praktycznej eksploatacji takiego czegoś. Po drugie - czy możesz zdradzić koszt wykonania takiego czegoś?

Hej Doktorku! :D Świetlik jest absolutnie niepraktyczny pod względem mycia. Szyby się nie otwierają, żeby umyć z zewnątrz musisz wejść na dach, a od środka też drabina potrzebna nie lada! A i tak nie zmieniłabym go za nic.:) Co do kosztów, to nie pomogę, bo nie znajdę teraz całego kosztorysu, a przelew robiłam za wszystkie okna łącznie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Rasiu, kluczyki zamiast chwastów ... brawo :D

 

A powiedzcie mi taką recz. Miała któraś przygodę ze szczepionkami grzybów? Takie macie fajne duże zalesione działki. Próbowałyście? Chciałam coś zaszczepić u rodziców, ale nie wiem jak to w praktyce działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Rasiu, kluczyki zamiast chwastów ... brawo :D

 

A powiedzcie mi taką recz. Miała któraś przygodę ze szczepionkami grzybów? Takie macie fajne duże zalesione działki. Próbowałyście? Chciałam coś zaszczepić u rodziców, ale nie wiem jak to w praktyce działa

Szczepionkę mikoryzową grzybów leśnych możesz zaszczepić tylko pod drzewami/dęby, sosny, brzozy/. Jeśli rodzice nie mają choćby maleńkiego zagajnika, to pomyśl o pieczarkach lub boczniaku.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odsypiać, to porządnie...;):)

Wreszcie trochę popadało na mój piaszczysto-gliniasty ugór.:D zaczyna wiać, więc może znowu popada.:)

Dwa dni temu zebrałam pierwsze w życiu własnoziemnie wyhodowane ogórki, po 20cm każdy i z pewnością bez ec;)!:D Obżeram się też rzodkiewkami, szczypiorkiem i sałatą.:)

W domku nic się nie dzieje.:( Wykończeniowy marazm nastał. Ot takie mózgowe i czasowe zatwardzenie na mnie naszło...:(

Może uda mi się w nocy wkleić kilka nowych zdjęć z obejścia, ale nie obiecuję.:rolleyes:

Uśmiech zostawiam.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...