Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry

Rasia jakim cudem Ci wyrosły takie piękne ogóry na pomidorze:jawdrop::D i do tego bezpośrednio w gruncie:confused:

Cudne wyszło zdjęcie z tymi białymi kwiatami - można by je było normalnie wykorzystać do powieszenia na ścianie, albo na jakąś foto tapetę czy "cuś":cool:

Jest takie romantyczne...

Aż zajrzałam do dziennika... wkręciłaś mnie! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasieńko, pisałam priv ale masz znów no full space :)

 

Nie dałam dziś rady porozmawiać w sprawie Twojej pięknej szafy, bo mieliśmy dziś na budowie totalny meksyk. Montaż bramy, mąż śmigał między budową a hurtowniami w poszukiwaniu niedostępnych materiałow, wujek zjechał w południe z Radomia i od razu musiał myśleć, (nie tylko głową) i działać. Nie zrobili nam hydraulicy syfonu w odpływie w garażu i prawie to zalaliśmy B20 dziś nieświadomi tego braku. Dobrze że wujek ma głowę na karku ... itd

Ale obiecuję Ci że porozmawiam. Jutro jeśli nie wypadnie coś i będziemy na budowie to na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasieńko, pisałam priv ale masz znów no full space :)

 

Nie dałam dziś rady porozmawiać w sprawie Twojej pięknej szafy, bo mieliśmy dziś na budowie totalny meksyk. Montaż bramy, mąż śmigał między budową a hurtowniami w poszukiwaniu niedostępnych materiałow, wujek zjechał w południe z Radomia i od razu musiał myśleć, (nie tylko głową) i działać. Nie zrobili nam hydraulicy syfonu w odpływie w garażu i prawie to zalaliśmy B20 dziś nieświadomi tego braku. Dobrze że wujek ma głowę na karku ... itd

Ale obiecuję Ci że porozmawiam. Jutro jeśli nie wypadnie coś i będziemy na budowie to na pewno

Kochana, i tak dziękuję bardzo, że pamiętasz.:D Dobrze, że udało się z tym odpływem. Vivat Wujek! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, to ja bardzo dziękuje za wizytę.:D Dziewczyny masz wspaniałe i jakie grzeczne!!! Zawsze przyjeżdżaj z nimi! Buziaki od cioci rasi.:)

Hej Aniu.:D Młody wyniki będzie miał 30 czerwca. Na razie zapisał się gdzieśtam i czeka na wyniki... ale tak jak Arniczka pisze, studentem już jest...;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...