Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Zajrzałam, poczytałam, ślad zostawiam....

 

W postaci kopary, szczęki znaczy, w podłogę wbitej.:yes:

 

Rasiulku, śliczny ten domek Twój i ogródek jak ze zwrotek wieszcza... :)

 

PS

Dzięki za wiesz co i obiecuję, że się postaram.

Buziaki dla Ciebie, Księciunia (nota bene fajnie mu "w tym motorze" ;) ), młodzieży i dipsów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiu może już o tym pisałaś, ale ciężko mi się przebić przez prawie 900stron!!! wiec jesli starczy Ci wyrozumiałości dla pytalskich proszę napisz mi parę słów o swojej dachówce. Ja zaczęłam się nad taką samą cementową Braasa zastanawiać, ale sporo osób mi mówi, że betonowa to bleeee, że zachodzi brudem i robi się nieładna po kilku latach, zauważyłaś, żeby z Twoją coś się działo? albo widziałaś gdzieś taką, która parę lat już leży?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu może już o tym pisałaś, ale ciężko mi się przebić przez prawie 900stron!!! wiec jesli starczy Ci wyrozumiałości dla pytalskich proszę napisz mi parę słów o swojej dachówce. Ja zaczęłam się nad taką samą cementową Braasa zastanawiać, ale sporo osób mi mówi, że betonowa to bleeee, że zachodzi brudem i robi się nieładna po kilku latach, zauważyłaś, żeby z Twoją coś się działo? albo widziałaś gdzieś taką, która parę lat już leży?

pozdrawiam

Witaj Wandeczko.:D

Moja leży od 3 lat i nic się z nią nie dzieje. Zupełnie nic. Jestem z niej bardzo zadowolona.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj rasia:)

powracam po długim czasie z prośbą :) - czy posiadasz już może dostęp do rzutów swojej łazienki szaro-drewnianej? wymiary i rozmieszczenie ceramiki? bardzo będę wdzięczna;)

Nie znalazłam:(. A na narysowanie od nowa niestety nie znajdę teraz czasu. Szybciej będzie jak Ci podam wymiary, jeśli chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda Twoje odwodnienie liniowe pod prysznicem, właśnie coś takiego chciałbym założyć. Jednak czytając twój blog uświadomiłem sobie ze skoncentrowałem się na rzeczach technicznych o których mam pojęcie a pominąłem desing o którym pojęcia nie mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda Twoje odwodnienie liniowe pod prysznicem, właśnie coś takiego chciałbym założyć. Jednak czytając twój blog uświadomiłem sobie ze skoncentrowałem się na rzeczach technicznych o których mam pojęcie a pominąłem desing o którym pojęcia nie mam :)

Hej Autorusie - Odważny Człowieku!:D Miło mi że wpadłeś do mnie.:) Odpływ sprawuje się znakomicie, polecam. A design artystyczny oddaj w ręce może swojej Drugiej Połówki... albo pracowni, w której powstał Twój Dom Niebanalny.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... dobrze:) Ja uważam że bardzo dobrze, ale to się w praktyce okaże 07.07...;):) U Ciebie też z pewnością super?:)

 

No ,tak ...uważam ,że nie poszło rewelacyjnie ,ale nieźle. Jakby napisał troszkę lepiej biologię to była by pełnia szczęścia.Ale szanse są ,by się załapał ,pod warunkiem ,że progi będą takie same jak w roku ubiegłym. 7-ego to pewnie jeszcze świętować nie będziemy ,ale w sierpniu to Szczecinek powinien wypalić .Mam przynajmniej taką nadzieję,choć do końca nie wierzę ,by jacyś mądrzy ludzie z UM ,jakiegoś haczyka nie wymyślili. .Ile w sumie Twój synuś punktów uzbierał?

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...