Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.... no a ja poczytałam wyrywkowo o dodawaniu procentów, i jakoś dziwnie o drinku pomyślałam.....

Nooo u mnie matura za dwa lata... oby młody numeru nie wywinął, a podobno dyplom jest gorszy... i już nie wiem czy się bać....

No to idę po tego drinka...... Będę się martwiła w stosownym czasie jak Barranki.....

 

Gorzej Rasia jak młody dostanie się więcej niż na jedną uczelnię....

Kiedyś to były czasy... na mój kierunek taaakie obłożenie było... i wszyscy mogli składać papiery tylko na jedną uczelnię.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rasiula :)

 

Mówisz, że 7 wyniki..... no ta ja już wery gratuluję Młodemu.

 

I ogórów gratuluję -fajnie mieć warzywniak :)

O Malko Bossska! Jak dobrze, że żyjesz!;):D Wiesz, że codziennie jakaś Pani mówi mi, że "nie ma takiego numeru"...:(

Okazuje się, że wszystko wyjaśni się w poniedziałek, to jeszcze w weekend możemy pić beztrosko.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już jakiś czas temu ale ja odkopuję wątki po przerwie urlopowej ... rasiula masz fantastyczny taras, okrutnie zazdroszczę zarówno dech jak i kompletu do drina :)

Tofiku, noo strasznie długo się urlopowałaś...;) Ale Ci dobrze!:)

Wyschnę od środka normalnie, bo od tygodnia leje tak, że nie mam gdzie pić tych driniów... katorga normalnie...;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Okazuje się, że wszystko wyjaśni się w poniedziałek, to jeszcze w weekend możemy pić beztrosko.;)

 

Mój Junior mówił, że 10. 07 będzie sprawdzał przez internet czy dostał się tam gdzie chciał, bo podobno info już będzie dostępne. Być może....

Zostawił mi pakiet dokumentów wraz z upoważnieniem do zawiezienia na uczelnię a sam baluje na Mazurach .. tzn. nie sam baluje ;)

No to zawiozę ... Przynajmniej wejdę do dziekanatu po 20 latach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce moje, ale ta pani to tak juz od prawie roku tak gada :rotfl: bo wiesz, ja przez dekadę nie umiałam nauczyc się tych dziewięciu cyfr, więc zmieniłam na takie co to średnio inteligentna małpa zapamieta;)

 

Aha, poniedziałek.... no tez ładna data:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze ... Tu Rasia ma rację, bo np. na Polibudę fizyka idzie razy 1, matma razy 1 ........ale język razy 0.25 ... a chemia 0.5 ...

Czyli za 100% z matmy dostajesz 100 pkt ale za 100% z anglika dostaniesz tylko 25 pkt.

Każda uczelnia przyjmuje swoje zasady.

Nie wiem jak to jest na innych uczelniach,moje dzieci€ walczy tylko o stom€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Junior mówił, że 10. 07 będzie sprawdzał przez internet czy dostał się tam gdzie chciał, bo podobno info już będzie dostępne. Być może....

To piszę, że w poniedziałek... a to nie:no: jest 10?:lol2:

Zostawił mi pakiet dokumentów wraz z upoważnieniem do zawiezienia na uczelnię a sam baluje na Mazurach .. tzn. nie sam baluje ;)

No to zawiozę ... Przynajmniej wejdę do dziekanatu po 20 latach :)

Swojego dziekanatu chociaż?:rolleyes: To trzymam kciuki.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, wiesz co, umówiłam się z jednym takim fajnym u Ciebie, co Ty na to ?

A jak dobrze pójdzie to nawet z dwoma fajnymi - tylko jakoś im się grafiki rozjechały :(

Dawaj te łatwe cyferki, a już! A_grafiki zawsze można spiąć... a-grafką.;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...