Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W imieniu Młodego bardzo dziękuję.:) Zaczął się zastanawiać...;) Stwierdził że w poniedziałek przy dobrym jedzonku;) podejmie decyzję...:lol2:

Dla wszystkich odwiedzających ostatnia porcja przydomowych poziomek:D.

http://desmond.imageshack.us/Himg199/scaled.php?server=199&filename=img6593male.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorka dobrze miec w rodzinie ;)

Ale skoro Młody nie czuje weny to nie ma to najmniejszego sensu.

W każdym życze powodzenia!

To właśnie ze względu na Dziadka chyba tylko Młody się waha, bo Stary Doktor marzy by przekazać pałeczkę.;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu ja też jak dziewczyny polecam coby Młody sam sobie wybrał:) miałam kumpelę na roku ona chciała iść na psychologię rodzice chcieli mieć prawnika w rodzinie, dla rodziców poszła na prawo:( Boże jak ona się męczyła na tych studiach:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Rasiu, chyba pierwszy raz wpisuję się do komentarzy, ale dziennik odwiedzam regularnie. Jestem bezgranicznie zakochana w Twoich trawach. No i TKMaxx... Nelka, Ty... a ja sobie oglądam Wasze śliczne zdobycze

Witam Paprotkę przy nadziei w moich skromnych progach.:D Trawy... hmmm... dopiero za rok lub dwa będzie się czym pochwalić.:rolleyes: A w tkmaxx fajnie jest upolować czasem jakiś smakowity kąsek.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu ja też jak dziewczyny polecam coby Młody sam sobie wybrał:) miałam kumpelę na roku ona chciała iść na psychologię rodzice chcieli mieć prawnika w rodzinie, dla rodziców poszła na prawo:( Boże jak ona się męczyła na tych studiach:(

Młody się łamie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niooo wypadzik do TK się udał :)

Kwiaty kwitną i mają się dobrze, poziomkami się poczęstowałam... :)

 

I najważniejsze.... oby młody wybrał to co lubi :) , no i to z czego będzie kasa ;) to bardziej praktyczne....

A nie mówiłam, że będzie problem dopiero wtedy, gdy dzieci dostaną się na więcej niż jedna uczelnię.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc podczytuje od czasu do czasu (zeby nie bylo, ze regularnie, co to to nie:cool: ) to przyszłam w końcu sie przywitac i pogratulowac pieknych wnetrz i gustu

 

A mlody niech idzie, na to co go kreci

Witaj Kobieto Bez Granic, Myśląca Laro Croft w groszkowych kaloszkach!!!:lol:

Ja się dziwię, że w ogóle wyłuskujesz czas na forum!:jawdrop:

Ale trzeba przyznać, można się tu sporo nauczyć, dowiedzieć, a przy okazji pogadać o DupieMaryni...;):D

A Młodemu to we łbie się już kręci...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Rasiulo :) ja bym tam pomogla mu sie zlamac w kierunku medycyny ;)

buziaczki zostawiam

 

a ja dzis bylam tkmaxxie i nic nie upolowalam :(

Hej Anulko!:D No łamiemy Go... kołem łamiemy...;)

A w tkm ja zawsze coś upoluję, jak nie dla siebie, to dla kogoś innego... ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niooo wypadzik do TK się udał :)

Kwiaty kwitną i mają się dobrze, poziomkami się poczęstowałam... :)

 

I najważniejsze.... oby młody wybrał to co lubi :) , no i to z czego będzie kasa ;) to bardziej praktyczne....

A nie mówiłam, że będzie problem dopiero wtedy, gdy dzieci dostaną się na więcej niż jedna uczelnię.... ;)

Jak w poniedziałek okaże się że mamy do wyboru trzy, to będziemy rzucać monetą;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...