Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D:D:D

aaaaaa.....dziekuje bardzo za rozjasnienie...teraz jak Malka wspomnialas AWF to mi sie przypomnialo...:yes:

....czyli po ASP to nastepni fizyczni...ktos te sztalugi/rusztowania i tubki/puszki z farbami musi dzwigac:lol2:

no! kochana, żebyś zobaczyła moje bicepsy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Masz ogród moich marzeń, a widok z tarasu...ach szkoda mówić!

Witaj Martuchna!:D Dziękuję za miłe słowa.:) Ogród jest w fazie tworzenia...;) jeszcze kilka lat mu potrzeba i będzie samo rosło;)

 

Gratulki dla młodego.

Dzięki.:) Przekażę jak wróci z Jury.:) Dziś złożył papiery i już Go nie ma.:D

 

 

I tak najgorsi sa rzezbiarze. :D

No nie uwierzę!!! ;)

 

No wiedziałam co robię zmieniając swą przyszłość ..ufffffff , dziś bym pewnie siedziała na jakimś spotkaniu AA ;)

Fakt - teraz nie siedzisz, bo siedzisz na FM...:lol2:

Rasiu - gratulacje dla Młodego ... :)

 

PS. ...a ja myślałem, że forum zamarło ... a tu całe Towarzystwo znalazłem ;)

No popatrz jak nauka łączy...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małgoś, plastycy piją najwięcej, wiemy bo znamy kilku...

 

No wiedziałam co robię zmieniając swą przyszłość ..ufffffff , dziś bym pewnie siedziała na jakimś spotkaniu AA ;)

Noooo dzięki... :(

 

Rasia... wpadnij do nas to przejedziemy się na te skałki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo życie...:rotfl:

 

Dzięki za gratki dla Młodego - przekażę.:yes:

Wczoraj nie zdążył, dzisiaj pojechał złożyć papiery... i wcale jakoś nie mogę odetchnąć z ulgą... bo to dopiero teraz się zacznie...:rolleyes: Mieliśmy w planach wyprawę w listopadzie do Indii, na każdych innych studiach dwa tygodnie byłyby nie zauważone, a tu...:no:... no i kicha.:(

No proszę jaki Mądry chłopczyk:D:Drasia , w listopadzie to dopiero nauka się będzie rozkręcać ,spokojnie nadrobi....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaawno u Ciebie Rasiu nie byłam:oops: Pięknie masz w ogródku... mebelki cudne, roślinki kwitną :yes:

Widziałam, że zakupiłaś sporo dużych drzewek iglastych. Czy możesz polecić jakąś szkółkę w okolicach Wawy? Potrzebuję fajną i trochę już odrośniętą sosenkę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...