Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Daaawno u Ciebie Rasiu nie byłam:oops: Pięknie masz w ogródku... mebelki cudne, roślinki kwitną :yes:

Widziałam, że zakupiłaś sporo dużych drzewek iglastych. Czy możesz polecić jakąś szkółkę w okolicach Wawy? Potrzebuję fajną i trochę już odrośniętą sosenkę:D

Dziękuję za komplementy.:D

Która strona Wawy Cię interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak tam czytam o twoim synu i zamieszaniu ze studiami, maturą i pierwszymi studenckimi wakacjami to mi się dobre czasy przypomniały... echhhhhhhh kiedy to było ...

Tak to ja mogę wzdychać...;) Może mnie pocieszysz i powiesz, że na pierwszym roku lekarskiego można w listopadzie wyjechać na dwa tygodnie...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, ja mieszkam w Miedzeszynie, obok Radości- ale nie musi to być koniecznie w naszej okolicy.;)

Najlepiej gdybyś mi powiedziała jaką konkretnie chcesz tą sosenkę, bo jeśli jakaś rzadka odmiana to musiałabym poszukać. Ostatnio zawodowo współpracuję ze szkółkami, ale asortyment mają bardzo ograniczony.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gdybyś mi powiedziała jaką konkretnie chcesz tą sosenkę, bo jeśli jakaś rzadka odmiana to musiałabym poszukać. Ostatnio zawodowo współpracuję ze szkółkami, ale asortyment mają bardzo ograniczony.:(

Nie mam konkretnej nazwy, ale z racji niewielkiego ogródka musi być szczepiona i rosnąć do 3-4m. Zastanawiałam się nad fastigiatą, ale jest trochę za bardzo kolumnowa. Wiem, że jest mały wybór większych sosenek, okoliczne szkółki już obleciałam, a jak coś jest to niestety drożyzna:sick: Jak coś Ci wpadnie w ręce to proszę o info i cenę.

Z góry wielkie dzięęęęki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd bardzo kuszący ... niby 2 tygodnie to sporo ... chociaż patrząc wstecz to wydaje mi się że nie ma rzeczy nie do nadrobienia a problemem są zazwyczaj raczej panujące ustalenia ... poza tym towarzysko na wstępie miałby w plecy :p.

 

Trudny orzech do zgryzienia :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd bardzo kuszący ... niby 2 tygodnie to sporo ... chociaż patrząc wstecz to wydaje mi się że nie ma rzeczy nie do nadrobienia a problemem są zazwyczaj raczej panujące ustalenia ... poza tym towarzysko na wstępie miałby w plecy :p.

 

Trudny orzech do zgryzienia :(.

O towarzyskie zaległości nie martwiłabym się wcale;), gorzej z zajęciami... zobaczymy. Na razie Młody bardzo się nie martwi, że nie pojedzie, bo obiecałam sfinansować mu wyprawę w Himalaje za rok albo dwa;) To ja mam chyba cały czas nie odciętą pępowinę;) i jak nie jesteśmy w komplecie, to mniej mnie każdy wyjazd cieszy...:rolleyes::oops:

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd bardzo kuszący ... niby 2 tygodnie to sporo ... chociaż patrząc wstecz to wydaje mi się że nie ma rzeczy nie do nadrobienia a problemem są zazwyczaj raczej panujące ustalenia ... poza tym towarzysko na wstępie miałby w plecy :p.

 

Trudny orzech do zgryzienia :(.

 

Twardy! ;)

 

Rasia, zalezy, ktora czesc listopada, bo 1-szy to jest wtorek, 2-gi - wolny - sroda, 3-ego byc moze beda jakies dziekanskie, zwykle po Wszystkich Swietych sa. Potem masz 11-sty - piatek - wolne, 10-ty - jak znam zycie od polowy dnia dziekanskie, wiec w sumie jest tylko 4 - 4,5 dnia do opuszczenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardy! ;)

 

Rasia, zalezy, ktora czesc listopada, bo 1-szy to jest wtorek, 2-gi - wolny - sroda, 3-ego byc moze beda jakies dziekanskie, zwykle po Wszystkich Swietych sa. Potem masz 11-sty - piatek - wolne, 10-ty - jak znam zycie od polowy dnia dziekanskie, wiec w sumie jest tylko 4 - 4,5 dnia do opuszczenia. ;)

No z nieba mi spadłaś!!!:lol: Nie pomyślałam o tym! A właśnie 29 października mieliśmy lecieć.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...