Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

No tak, ale On już jeździł po Polsce z tego co słyszałam i ma już prawko 3 miesiące. Jest rozsądnym chłopakiem

Ja miałam tydzień prawko, 17 lat i była zima i ślizgawice, auto bez opon zimowych lat ... nie powiem publicznie już ile temu ;) :lol:

A przystanki zawsze dobre. I w trasę tylko w dzień i od rana, a nie na noc i po nieprzespanych nocach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I wbijać w głowę, że ta jazda to nie atrakcja, a odpowiedzialna praca i nie ma tu miejsca na popisy i prześciganie się z własnymi możliwościami. Rozsądek rozsądkiem, ja posiadam takowy, a wiem co się robiło w pierwszych latach jazdy autem, szczególnie kiedy na pokładzie znajomi którym się chce zaimponować.

Rasia, będzie dobrze, ale nerwów nie uśpisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czadowo... A z młodym to bardziej bym się martwił, gdzie on wylezie niż jak dojedzie... Jak sobie przypomnę jak przesiadywał na dachu...

Dach to pikuś... Pan Pikuś;)

W górach się o niego tak nie boję jak na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako matka - kwoka nie mogę zapmnieć młodego na tej skale ...uch ...;) ale widoki cudowne...jak znajomi się dokładają to znaczy, że sam nie jedzie? mnie chyba bardziej martwiłaby samotna wyprawa w góry ...dla pocieszenia napiszę, że ja wybrałam się z moim mężem (kierowcą 2 miesięcznym) na wyprawę życia do UK ...sam prowadził ...no i ta durnowata strona ...daliśmy radę ...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako matka - kwoka nie mogę zapmnieć młodego na tej skale ...uch ...;) ale widoki cudowne...jak znajomi się dokładają to znaczy, że sam nie jedzie? mnie chyba bardziej martwiłaby samotna wyprawa w góry ...dla pocieszenia napiszę, że ja wybrałam się z moim mężem (kierowcą 2 miesięcznym) na wyprawę życia do UK ...sam prowadził ...no i ta durnowata strona ...daliśmy radę ...:)

Wspinać się sam nie będzie to pewne.:) Jedzie ich tam z tuzin, ale reszta jedzie busem i nikt oprócz kierowcy busa, nawet nauczyciel z Młodego byłej szkoły nie ma prawa jazdy:eek:, ot takie Dzieci Kwiaty wszyscy;). Ale (pocieszam się) jazda na dwa samochody jest chyba trochę lepsza, bo Młody nie ma żadnego doświadczenia i nie wiem jak się zachowa w nieprzewidzianych sytuacjach i nie potrafi wyczuć momentu zmęczenia i senności...:rolleyes:

A ta durnowata strona nawet mnie przeraża... wielki szacun dla Męża.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mąż do tej pory nie umie wyczuć zmęczenia ;) ale jazda na 2 samochody to zupełnie ina sprawa :) dobrze będzie :)

Dzięki Lascheńko za pocieszenie... mam nadzieję, że po tej sobotniej szkole jazdy jeszcze trochę odetchnę, ale martwić się nie przestanę nigdy... jestem większą kwoką od Ciebie, zapewniam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę żeby moja malutka dziewczynka jak najdłużej była beztroskim dziecięciem, świadomość tego co mnie czeka już wywołuje u mnie gęsią skórkę.

Brrrrrr

 

To ciesz się że masz babeczkę, ja mam faceta i jak czytam co tu się wypisuje to już jestem siwa ze strachu a do matury to ja jeszcze mam ciut ciut :eek:.

 

Rasia powodzenia na kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...