Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Pasiku.:) Ale Ci fajnie... już chyba z półtora miecha tam siedzisz...:cool:

 

Wusiaczku, ale to nie kawusię(chociaż ja zawsze z rana zaczynam od kawki na tarasie;)), ale drinia na tarasie trza wypić... i na gołym betonie też smakuje...;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz się, że masz chociaż betonowy, bo ja żadnego nie mam :(

:lol2:

Znowu licytacja?:D Lidzia, ale masz za to barierki przy balkonach i balkony... a ja nie mam...;)

 

O! Właśnie przyjechali panowie od renowacji mebli!:D Gabinet będzie skończony!!!:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ci panowie cierpią na ADHD ak mój małż?? :lol: poszedł dzisiaj do roboty, przyszedł, przykręcił wszystkie uchwyty do barierek na 2 balkonach i o 19,50 stwierdził że jeszcze widno to on pójdzie kosić trawę no i jeszcze kosi:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód słońca jest niesamowitą porą dnia... Jeszcze jest ciemno jak ptaki słonku dają znać, że pora wstać;) A jak się robi jasno milkną znowu...:)

Właśnie wróciłam z nocy brydżowej... pora zamknąć oczy na chwilkę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód słońca jest niesamowitą porą dnia... Jeszcze jest ciemno jak ptaki słonku dają znać, że pora wstać;) A jak się robi jasno milkną znowu...:)

Właśnie wróciłam z nocy brydżowej... pora zamknąć oczy na chwilkę.:)

 

a ja myślałam, że noce bryżowe to już zanikająca tradycja :)

 

wschód słońca jest niesamowitą porą o ile akurat nie trzeba wstawać do pracy :rolleyes: jak szykuję się do roboty to jakoś kontemplowanie mi nie wychodzi :lol:

 

Rasia, to niedzielna poranna kawka będzie dobrze po południu ;) no chyba, że Ty nie musisz długo ładować baterii :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałam, że noce bryżowe to już zanikająca tradycja :)

 

wschód słońca jest niesamowitą porą o ile akurat nie trzeba wstawać do pracy :rolleyes: jak szykuję się do roboty to jakoś kontemplowanie mi nie wychodzi :lol:

 

Rasia, to niedzielna poranna kawka będzie dobrze po południu ;) no chyba, że Ty nie musisz długo ładować baterii :cool:

Niooo... ja już po porannej kawce na tarasie:cool:. Ale fakt, piłam ją dopiero w samo południe;).

 

Noce brydżowe to u nas rodzinna tradycja.:) Rodzice Księciunia mają swoich partnerów do brydża od ponad 40-tu lat. My mamy swoich od 12.:) Mam nadzieję, że Młode to pociągną.:)

 

jakiś wylicytowany szlemik wyszedł :rolleyes:

 

Wyszedł!:D Ograłyśmy wczoraj chłopaków śpiewająco!:lol:

 

A te znowu to tych przyjemnościach na tarasie ... mnie pisane chyba dopiero w przyszłym roku :(.

 

A nocki karcianej zazdroszczę ... kiedy to u mnie ostatnio karty były grane :rolleyes:?

 

Tofiku, jak to w przyszłym??? Czytałam u Ciebie, że wieści nad morze nawet dochodzą cudne i wszystko już gotowe na tip top zastaniesz po powrocie.:D:yes:

 

Dzień dobry, piję kawkę więc wpadłam tu, ale widzę, że dziś Pani domu na taras mnie nie zaprosi bo odsypia nocne wojaże (moja znajoma też*zarywa noce na brydżu)

 

Tofee, ja też*w przyszłym roku, ja też (mam nadzieję, że w przyszłym :rolleyes: )

 

Monia, zapraszam na kawkę i taras o każdej porze dnia i nocy... jeśli nie przeszkadzać Ci będzie, że w nocnej koszulce;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofiku, jak to w przyszłym??? Czytałam u Ciebie, że wieści nad morze nawet dochodzą cudne i wszystko już gotowe na tip top zastaniesz po powrocie.:D:yes:

 

Ale tarasik jest na samym końcu listy priorytetów, więc musiałaby być na prawdę dłuuuuuuuuuga, piękna i ciepła jesień żebym się załapała na tarasową kawusię i tyłka nie odmroziła ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...