Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Hej Matalim.:D Dziękuję za miłe słowa.:D Choć zniknął mi Twój post nagle:confused:, to zdążyłam przeczytać:). Działka dzika i nieokiełznana do końca niestety, ale i tak ją lubię.:)

 

 

Taxi podjechała. Lecę do doktorka.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem! :D Bez dłubania się obyło.:):D Przy okazji badania wyszło, że mam wrodzoną wadę obu rzepek... i znowu stara prawda wypływa na wierzch - ludzie dzielą się na chorych i nieprzebadanych;) No i popisowych skoków na kolana więcej robić nie mogę:(. Mam spuchniętą błonę maziową:lol2: i coś tam coś tam, nie mylić z dziewiczą ani pławną;). Jakkolwiek śmiesznie to brzmi, boli jak cholera i nie mogę zginać nogi. Ale nic mi nie odprysło ani się nie podwinęło i daje się to wyleczyć, więc od jutra ultradźwięki, laser, krioterapia i pole magnetyczne roztacza się przede mną;) :lol:.

Dzięki wszystkim za kciuki.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, i co tam dochtór orzekł?

 

a ten pasiasty stwór to tygrzyk paskowany albo inaczej tygrysi - jest pod ścisłą ochroną - u nas też takie się pałętają ku mojej zgrozie bo co jak co ale pająków pokochać nie dam rady ;)

Elenko! Jesteś cudna i pełna niezwykłej wiedzy!:D

No to mam gigant-samicę u siebie na tarasie i mimo że pod ochroną, to wcale się z tego już nie cieszę:no:, bo jadowita ta skubana paskowana jest okrutnie!:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusiaczku, co prawda to prawda, ale biorąc pod uwagę Stan Wojenny, to ja absolutnie przedwojenny materiał jestem;)

Gosiaczku, no boli nawet jak leżę:(, ale grunt że będzie dobrze!:D

Mayu, to moja Żywiecka Babcia mawiała, że koniak dobry na wszystko!:lol: Dziękuję!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym zobaczyła że jadowita to sorki nie patrzyłabym na jej ochronę tylko bym przez wzgląd na dziecia ubiła:mad:

Na razie mam nadzieję, że kiepskie miejsce wybrała i sama wpadnie na to, bo na samym dole okna tarasowego mało owadów lata i siedzi skubana-paskowana po środku sieci całymi dniami, co oznacza że jest głodna;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu weź długiego kijaszka, zawiń na niego pajęczynę i jej jadowitym właścicielem i wynieś w odległy kąt ogrodu. Mój małż nauczył mnie, a teraz i dziecko (choć tu wrzasków dużo było :cool:) że pajączki, boże stworzonka są i bez potrzeby zabijać ich nie należy. Za to koniecznie należy je wyeksmitować jak zaczynają nam zagrażać :lol2:

 

jak mniejsze to w chusteczkę jednorazową albo w watę i sruuuuuuuuuu za okno :lol2:

 

 

nogę czymś smarujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek

mój mąż mnie za to nauczył że jak sama nie utłukę to on z tą swoją strategią wynoszenia na pewno zgubi go za moim łóżkiem. ;) A swoją drogą tygrzyk jest dość pospolitym pająkiem i jest pod ochroną głównie dlatego że jest ciekawy wizualnie i mógłby być wyłapywany do terrariów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...