Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiu z tego co pamiętam, to posiadasz suszarkę do prania ?dobrze jarzę? jeśli tak ,t o jaki to model i czy jesteś z niej zadowolona?
Siemens S4651, 8kg, jest świetna, to znaczy suszy cudnie, ale jest kondensacyjna, a ja totalnie zapomniałam, że mam zrobione podłączenie do odpływu wody dla suszarki i teraz chyba będę ją przerabiać, albo sprzedam i kupię taką z odprowadzeniem wody od razu do ściany;):)

http://electromarket.api.bdk-info.pl/img/electromarket/getProductPhoto.php?photo_id=151915

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.:D Bardzo dziękuję za miłe słowa.:) Okna mam alu, kolor 9007. Dolna łazienka ma całe 156cm szerokości;):)

Dziękuję :) Powiedz jeszcze, czy korzysta się swobodnie z tej łazienki?

Moja ma 150 szerokości i układ sprzętów jak twoja (nie ma bidetu), ale mam okienko. Ze wstępnych obliczeń wyszło mi, że między sedesem a ścianą będzie 70 cm przejścia. Zastanawiam się czy będzie wystarczająco szeroko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry - super fotodziennik. Zdjęcia bardziej do mnie przemawiają niż tysiące liter i mój dziennik też bardziej fotograficzny.

Komentarzy nawet nie będę próbował czytać... do emerytury bym to chyba robił;-)

Ale tak na gorąco:

- szokologiczne ilości betonu pod Twoim domem, jak patrzyłem na te studnie, zbrojenia, znowu zbrojenia... i znowu to się włos trochę zjeżył na głowie.

- na te zafugowane kamyczki, to mi się tak "lekko" scyzoryk otworzył- jak można było tak spartolić. Od razu pomyślałem o żywicy...ale to już masz za

sobą i wygląda ślicznie.

- Pajączek nazywa się Tygrzyk paskowany- brzydal ale piękny :-)

Pozdrawiam serdecznie !

Witam serdecznie!:D "szokologiczne" bardzo mi się podoba:) Pani Tagrzykowa, czyli jak ja nazwałam skubana paskowana - została ewakuowana;):)

Poszłam pooglądać Twojego Irysa... świetne zdjęcia krok po kroku... szkoda tylko, że w formie bloga, bo nie lubię blogów tu na forum, są nieczytelne jak dla mnie:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Powiedz jeszcze, czy korzysta się swobodnie z tej łazienki?

Moja ma 150 szerokości i układ sprzętów jak twoja (nie ma bidetu), ale mam okienko. Ze wstępnych obliczeń wyszło mi, że między sedesem a ścianą będzie 70 cm przejścia. Zastanawiam się czy będzie wystarczająco szeroko?

Od brzegu kibelka do ściany mam 105 cm.:rolleyes: chyba dlatego, że nie mam zabudowy geberitu, tylko bezpośrednio pręty wychodzące ze ściany nośnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki:):):) i po cichu zazdroszczę....

 

a tam ... a ja zazdroszczę Tobie (i Rasi do niedawna), bo znając moje głupie szczęście nie zamieszkam bez odbioru

 

 

Rasia, byłam wczoraj na ursusowskim placu zabaw :yes: Odkryliśmy część dla maluszków. Ja sobie przeglądałam katalog casto, K z Lil po statkach biegał. Znów byliśmy pod wrażeniem :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...