Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Aaaa... rozumiem! Ekran odebraliście!:D Gratki ogromne!!!:cool:

 

Niom ... :cool: Pisałam wczoraj jakie kombinacje alpejskie K wyczyniał by go rozwinąć. Śmiesznie było :lol:

 

A jeśli o AA mówimy, to u nas tyle kłód od początku (od WZ), że ciężko do przed klubem uciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spadam spać;) Dziękuję wszystkim za gratulacje!:lol: W moim przypadku - jest czego... bo przypadkiem jestem nieuleczalnym jesli chodzi o alergię na dokumenty wszelkiego rodzaju;):).

Jutro, znaczy dzisiaj kończę główną rozp..ierduchę ogrodu i może wrócą na swoje miejsce brama i furtki, które dzisiaj mi zabrała firma od ogrodzenia do renowacji...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny , przepraszam ze tak sie wam wtracam .... No potrzebuje was :) zerknijcie do mnie .... mam wazna decyzje do podjecia i jestem juz tak skolowana ze hohoho ... to a propo tarasu ....zadaszony czy nie ....zmieniac czy nie .... bedzie za ciemno czy nie ...... ehhhh bede wdzieczna za opinie .. Rasia licze na Twoje zdanie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny , przepraszam ze tak sie wam wtracam .... No potrzebuje was :) zerknijcie do mnie .... mam wazna decyzje do podjecia i jestem juz tak skolowana ze hohoho ... to a propo tarasu ....zadaszony czy nie ....zmieniac czy nie .... bedzie za ciemno czy nie ...... ehhhh bede wdzieczna za opinie .. Rasia licze na Twoje zdanie ;)

Zostawić!:D Już napisałam u Ciebie dlaczego.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za gratulacje.:D Jeszcze większą frajdę sprawia cieszenie się w tak doborowym towarzystwie.:yes::cool:

 

Z nowości: Brama i furtki znowu są na swoim miejscu.:D Są piękne!:cool: Jaśniejsze niż wcześniej, za to w kolorze bramy garażowej i dzięki temu całość wygląda cudnie spójnie.:)

Przed chwilą, przy świetle czołówki wkopywałam jeszcze jedne z ostatnich roślinek... więc... jak tylko posiana jutro trawka wzrośnie, całkiem realne stanie się wspomniane przez Salika garden party;):D.

Tymczasem padam na pyszczek...

 

Jamlesik, potrzebna popitka? Chyba nie... klinik najlepszy niezabrudzony...;):lol:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs531.ash1/31149_128458160498934_120440881300662_346547_3905833_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi tesciowie trafili na takiego kierownika ze sa zalamani, gosciu boi sie wszytskiego, nic nie odpuszcza bo zaraz wyciaga przepisy ile mu grozi . Kazal im mimo atestu szmba zdobycie z wodociagow zaswiadczenia o szczelnosci szamba, tesciu poszedl sie dowiedziec jak to zalatwic, tam powiedzieli, ze o szczelnosci szamba to robi wpis kierownik i powiedzial to tesciu facetowi a on sie wsciekl, ze jakim prawem go sprawdzaja, ze on doskonale wie jakie ma obowiazki i ze w takim razie zazada wszytskich atestow materialow jakie zastosowali. Na razie sa zalamani, nie dosc ze mu placa to on zamiast im pomagac to zalatwic to tylko klody rzuca pod nogi. Miala byc barierka na tarasie albo skarpa, zrobili skarpe, to jednak nie skarpa, musi byc barierka. Ustalili polozenie szamba , wykopali zamontowali i teraz juz mu nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi tesciowie trafili na takiego kierownika ze sa zalamani, gosciu boi sie wszytskiego, nic nie odpuszcza bo zaraz wyciaga przepisy ile mu grozi . Kazal im mimo atestu szmba zdobycie z wodociagow zaswiadczenia o szczelnosci szamba, tesciu poszedl sie dowiedziec jak to zalatwic, tam powiedzieli, ze o szczelnosci szamba to robi wpis kierownik i powiedzial to tesciu facetowi a on sie wsciekl, ze jakim prawem go sprawdzaja, ze on doskonale wie jakie ma obowiazki i ze w takim razie zazada wszytskich atestow materialow jakie zastosowali. Na razie sa zalamani, nie dosc ze mu placa to on zamiast im pomagac to zalatwic to tylko klody rzuca pod nogi. Miala byc barierka na tarasie albo skarpa, zrobili skarpe, to jednak nie skarpa, musi byc barierka. Ustalili polozenie szamba , wykopali zamontowali i teraz juz mu nie pasuje

 

co za gość ....

 

że też*robotę jeszcze ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi tesciowie trafili na takiego kierownika ze sa zalamani, gosciu boi sie wszytskiego, nic nie odpuszcza bo zaraz wyciaga przepisy ile mu grozi . Kazal im mimo atestu szmba zdobycie z wodociagow zaswiadczenia o szczelnosci szamba, tesciu poszedl sie dowiedziec jak to zalatwic, tam powiedzieli, ze o szczelnosci szamba to robi wpis kierownik i powiedzial to tesciu facetowi a on sie wsciekl, ze jakim prawem go sprawdzaja, ze on doskonale wie jakie ma obowiazki i ze w takim razie zazada wszytskich atestow materialow jakie zastosowali. Na razie sa zalamani, nie dosc ze mu placa to on zamiast im pomagac to zalatwic to tylko klody rzuca pod nogi. Miala byc barierka na tarasie albo skarpa, zrobili skarpe, to jednak nie skarpa, musi byc barierka. Ustalili polozenie szamba , wykopali zamontowali i teraz juz mu nie pasuje

 

SZOK, a dlaczego nie zmienią kierownika skoro ten taki wkurzający?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markociu, z jednej strony dobry kierownik, to dokładny kierownik, ale dokładność jego ma polegać na dbaniu o interesy i kasę inwestora, a nie o swój tyłek i przepisy. Zastanowiłabym się nad dalszą współpracą z tym panem...:rolleyes:

 

Lidziu, zaciskam kciuki, bo wiem co przeżywasz... gdyby nie moja Kasia, którą poznałaś, nie dałabym chyba rady do dziś...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...