Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Rasiu a syn jak sobie radzi?(głupie pytanie,na pewno dobrze).Mój jest b. zadowlony ,jak na razie wszystko ma zaliczone

Młody - totalny luzik;). Ma teraz dobre wytłumaczenie, jak Go o coś proszę, to mówi, że musi się uczyć.:lol2: Najtrudniejsze zaliczenia jeszcze wciąż przed nim:).

Gratki dla Twojego Młodego!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mój się też aż tak bardzo nauką nie przejmuje i jakoś zalicza.Idzie mu o wiele lepiej niż mnie ,a ja siedziałam po nocach.:D

Młody ma kompletnie odmienne studia od moich, więc nie mogę porównywać, ale ma chyba bardziej poukładane w głowie niż ja miałam;)... natomiast Młoda - cała mamusia;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś, tu nie ma się czym chwalić:no:. Wręcz przeciwnie:(. Do codziennych obowiązków doszło mi wyjątkowo intensywne pilnowanie Młodej, która trochę "popłynęła" podczas naszej nieobecności:bash:.

 

"Małe dzieci ....."

Zgadza się?

 

Masz mądre dzieci. Wyprowadzisz ją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj małe dzieci...

jak to dobrze wtedy było... ;)

Teraz jest inaczej....

 

Rasiulka a młody i młoda byli z Wami czy nie?

Nie doczytałam...

 

Teraz jest inaczej, ale też cudnie... z całym do wieku przynależnym inwentarzem...;):D

Młode zostały w domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, wylicytowanie Twojej szopki jest super okazją, zebym sie przywitala w Twoim watku...oficjalnie, bo nieoficjalnie bylam chyba raz lub dwa ale ta ilosc stron jakos tak mnie ostudzila i nie odwazylam sie:) Masz piekny domek i wspaniale wspanialosci w ogrodzie.Ja na razie anty-ogrodowa jestem to moze sie czegos naucze lub chociaz poinspiruje...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, wylicytowanie Twojej szopki jest super okazją, zebym sie przywitala w Twoim watku...oficjalnie, bo nieoficjalnie bylam chyba raz lub dwa ale ta ilosc stron jakos tak mnie ostudzila i nie odwazylam sie:) Masz piekny domek i wspaniale wspanialosci w ogrodzie.Ja na razie anty-ogrodowa jestem to moze sie czegos naucze lub chociaz poinspiruje...:)

Witaj hazeleyes1982!!!:D Bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś:D. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, a przede wszystkim za Twoje wsparcie Franulka i przy okazji przyjęcie w dobre ręce mojej ulubionej szopki!:cool:

Zapraszam, rozgość się:yes::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...