Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć rasieńko

przyszłam z rewizytą. :) stęskniona jestem bardzo ale i zalatana niestety. na domek w ogóle nie mam czasu. no i teraz jeszcze ten pies....

Pies! Jaki pies!?? Czy Ty mi chcesz powiedzieć, że macie PSA!!!??? Juuuuuhhhhhhhuuuuuu!!! Huuuuurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaa!!!

:wiggle::wave::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies! Jaki pies!?? Czy Ty mi chcesz powiedzieć, że macie PSA!!!??? Juuuuuhhhhhhhuuuuuu!!! Huuuuurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaa!!!

 

 

na razie mam zaocznie, ale od świąt się zacznie na dobre. z tym że w porównaniu z Twoim to mój to pół psa co najwyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=QmEITFsnK2

 

Jeden z moich ukochanych kawałków z Dudka...:lol:

 

tak mi się skojarzyło... pies... piesek... jaka rasa??? czy to jest może łyżew, ostatecznie może byś sweter... albo bulgot? albo taki mały biały dupelek... tylko broń boże jajnik!...i w tym sęk... jaka deska???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

Asia czy Ty jakieś procenty wprowadzasz:)

Już nie;)

Dziś pobiłam własny rekord: zaspałam... umyłam się, ubrałam i wyszłam w 3 minuty... zdążyłam z Młodą na próbny gimnazjalny... zobaczymy co będzie jutro rano...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną wspaniała wiadomością się z Wami podzielę... dzięki przecudownemu profesorowi Bacia... Młoda kończy brać leki na epi!!! Jednak właściwe leczenie może zdziałać cuuuda! Do tego tak cudowne wiadomości od Małego Dzielnego Franka Wspaniałego: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?190231-Nowe-uszka-dla-Franiuszka-AUKCJA-TRWA-do-27-listopada-godz.-22.00!&p=5049043&viewfull=1#post5049043

 

:wave::wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną wspaniała wiadomością się z Wami podzielę... dzięki przecudownemu profesorowi Bacia... Młoda kończy brać leki na epi!!! Jednak właściwe leczenie może zdziałać cuuuda! Do tego tak cudowne wiadomości od Małego Dzielnego Franka Wspaniałego: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?190231-Nowe-uszka-dla-Franiuszka-AUKCJA-TRWA-do-27-listopada-godz.-22.00!&p=5049043&viewfull=1#post5049043

 

:wave::wave::wave:

Rasia, super wiadomości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne fajne wiadomości!:lol: Przeżyłam dziś miłe i twórcze chwile z ludźmi, na których zawsze można polegać, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli i odwiedzają mój domek już od trzech lat:D To Wspaniali Specjaliści od kartongipsu, czyli polecane już wcześniej przeze mnie Misiaczki!:lol::lol2:

A wszystko potoczyło się błyskawicznie... w czwartek casting na reku wygrała firma ECO Comfort, wieczorem wymyśliłam, że zamiast okapu, którego nie mam i mieć nie będę, podciągnę nad płytę rurę z wyciągiem reku... trzeba ją jakoś zamontować i ukryć pod sufitem - pomyślałam i niewiele myśląc zadzwoniłam do Pana Roberta z prośbą, że może jakimś cudem, jak znajdzie chwilę czasu, to by do mnie wpadli na pół dnia....... i co? I w piątek rano dostaję telefon, że przyjeżdżają do mnie w sobotę!!!:lol2: W ten sam piątek tylko w nocy uświadomiłam sobie, że nie mam rury do zabudowy:eek:. Rano telefon do pana Pawła - przedstawiciela Eco Comfort, że nie mam rury, a za chwilę przyjeżdżają Misiaki ją zabudować...... i co? I pan Paweł przyjeżdża z rurą w izolacji, taśmą, mufą... mimo że jeszcze nie mam z nimi podpisanej umowy!!! To się nazywa Solidna Firma już na starcie!:lol:

 

Przy okazji kartongipsowej "rozróby" Selki czyli Misiaczki zrobili mi obróbkę wejścia do przysypialnianej łazienki:D, zlicowali z glazurą ścianę w tejże łazience:D dodali akryl gdzieniegdzie i na koniec zatarli piaskiem kwarcowym ścianę w sypialni tak żeby nie odróżniało się gipsowe łatanie od tynków cementowo-wapiennych!!!:D:cool:

 

Jestem z efektu niezmiernie zadowolona.:D Z takimi Wykonawcami niesłychanie miło się współpracuje.:D:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...