Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję Wam za cuudne życzenia!:cool::lol: Dziękuję, że jesteście i czasem do mnie zaglądacie:). Witaj Narendil!:D Fajnie, że się odezwałaś:).

 

Życzę Wam wszystkim, żeby nastrój świąteczny pozostał z Wami aż do Sylwestra i przeszedł tanecznym krokiem w Nowy Rok:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu nie zdążyłam przed świętami więc teraz z całego serca dziękuję za pamięć i życzenia a Tobie i Twojej rodzince życzę:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję, dziękuję Wszystkim za życzonka!:lol:

 

Lascheńko, Ciebie i Twoją Rodzinkę, to by można chwalić bez końca, ale to już się staje nuuudne;) ;) :lol2: :lol2:

 

A teraz chwalę się.... chwalę... :) MAM REKUPERACJĘ!!! uruchomioną!!! :lol: yahooooooooooooooooooooooooooo!!!:wave:

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Nowy Rok na nowym oddechu :) Gratulacje

Gosiaczku, bardzo dziękuję:) W nowym roku trochę "oddechu" się przyda;)

 

Cześć sąsiadka :)

Gratuluję reku!

I szczęśliwego Nowego Roku życzę ;)

 

A przy okazji zapytam - kto Ci robił ogrodzenie?

Bardzo dziękuję Miły Somsiedzie:)

Płot stawiał mi człowiek od Pana Jana.:)

 

I jakie wrażenia????

Jak na razie bez rewelacji jak dla mnie;) Okna pozamykane, nie ciągnie po nogach, a jest czym oddychać i mogę bez wyrzutów sumienia palić w domu:lol2:

Bardziej się cieszę, że dzięki anemostatom zniknęły mi ostatnie ziejące wełną rury/dziury niż ze świeżego powietrza w domku bez otwierania okien:lol2:

 

No własnie ,też jestem ciekawa ,czy jakąś różnice się odczuwa?

Księciunio twierdził dzisiaj po pierwszej nocy, że obudził się wreszcie wyspany i wypoczęty:D To samo mówi nasz przyjaciej, który u nas nocuje od kilku dni, więc miał porównanie:). Młoda natomiast stwierdziła, że było u niej w pokoju trochę zimniej... a ja dalej się cieszę... patrz jak wyżej;):lol:

 

Rasiu, dziekuje za zyczenia Swiateczne i zostawiam Noworoczne:)

Spelnienia marzen w 2012!!

 

Maja

Dziękuję Mayu i wzajemnie!!!:D

 

Rogbog, Alunku, niech Wam ten Nowy Rok przyniesie same radości i wzruszenia:lol:

 

gratulacje :) :) cel osiągnięty (a tam, że po 3 latach ;) )

Bo przecież jak jest za łatwo, to sprawia takiej radości, co nie?...;):D

 

Rasia, gratulacje z okazji reku :)

 

NapisałaŚ, że nie masz okapu. Najchętniej tez bym nie robiła, ale mnie straszą, że powinnam mieć. Czy faktycznie brak okapu przeszkadza?

I co to jest za ładna szara lampa za zdjęciu :)?

Dzięki Spireo kochana!:lol:

Nie mam okapu i mieć nie będę!:) Przeżyłam dwa lata bez tego paskudztwa i bez reku i było super, to teraz, gdy mam anemostat z wyciągiem od reku dokładnie nad płytą to ani myślę o żadnym okapie! I jak pomyślę, że mam całą centralę reku w cenie niektórych okapów wyspowych, to tylko mi lżej na sercu i ciężej w kieszeni się robi;):lol2:

A lampa, to nasza dobra i tania:) IKEA:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...