Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

a ja chcialam mezowi dobrze zrobic :D ,bo niestety caly weekend bedzie w pracy, biedulek, wiec chociaz tym mu humor poprawie. a poza tym nic nie robie, moze jutro sie zmusze do jakiegos prania ;) to chyba taka niemoc poswiateczno-noworoczna

 

uwielbiam sie tak czasem pobyczyc :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Rasieńko :)

 

zalicytowałabym bo akurat na prezent było jak znalazł, ale nie mam konta na allegro :rolleyes:

 

a jak duży jest ten obrazek?

Napisałam do koleżanki.

Już uzupełniła wymiary.:)

Najwyższy czas się zarejestrować na allegro:D. Na WOŚP jest osobne konto i chyba szybsza rejestracja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aż wstyd, że tak długo nie zaglądałam .... O wybaczenie proszę i .... zdradź mi, co to za cudo ...

http://img199.imageshack.us/img199/1443/ogrd042011213.jpg

 

Połaziłam sobie znowu u Ciebie ... bez zaproszenia, ale ja tak po cichutku, mam nadzieję, że nikogo nie obudziłam ... Ładnie u Ciebie jest, bardzo ładnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałam, że moje komentarze umarły śmiercią naturalną i jestem wyleczona z forum...:rolleyes:

A tak czuję się wywołana do tablicy, mimo że nic mi się nie chce i nie mam nic do napisania...;):p

Brazuniu, mam w ogródku kilka odmian sosen i jodeł, każdej po jednej, ale tylko właśnie koreanaek mam sztuk dwie, bo tak je lubię:D. A mleka niestety nie piję:no:. Za to ciepłą kawkę o każdej porze dnia i nocy;).

Arniczko, ja niczego specjalnie nie szukam... po prostu trochę pracuję, a trochę bezmyślnie spędzam czas przed komputerem lub książkami, żeby na chwilę choć wyłączyć wtyczkę;).

Lidziu, Moniko, bardzo Wam dziękuję za pomoc w wiadomej sprawie, pewnego deszczowego wieczora...:hug:

Gosiaczku, dom Księciuniowi już wybudowałam;)

 

No i może teraz znajdę chwilkę, żeby nadrobić zaległości i wrzucić jakieś zdjątka:rolleyes::D.

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...