Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a nie, 4 to moja pora na spanie, choć tez nie zawsze, ale bardzo sie staram bo w okolicznych sklepach juz nie maja budzików na stanie;)

 

Ja mojemu syńciowi kupiłam taki budziczek większy od jego głowy - ale też nie daje rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojemu syńciowi kupiłam taki budziczek większy od jego głowy - ale też nie daje rady :)

e moje dają radę , do pierwszego (twardsze egzemplarze do drugiego) bardzo bliskiego kontaktu z przeciwległą do łózka ścianą :oops:

 

Już jest:)... takie małe ot;)...

 

aaaa takie, jak takie to faktycznie trza się namachać łapkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest:)... takie małe ot;)... ważne, że kupowane z Nefcią za pięć dziesiąta pm.:lol2:

 

http://desmond.imageshack.us/Himg815/scaled.php?server=815&filename=img5974jpgmale.jpg&res=medium

 

Pasuje jak ulał :):) ładny jest :) A Twoje towarzystwo jak zwykle - pyszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiula!:D Nie dalej jak godzinę temu podglądałam u Ciebie Twoje dylematy podłogowo-panelowe:). A kamyczki, ciężki temat, mi niektóre powypadały, bo były za płytko zalane, albo był pod nimi bąbel powietrza:(. Będę zalewać ponownie w wakacje, ale jak wszystkich włacznie z piesami teleportuję z domu:lol2:

Nefciu, do kawy nie "doszło";), więc czekam na Ciebie u mnie:D. Dawno, oj dawno nie byłaś:no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mówiłam, ze Rasia po nocy buszuje....

A ja siedziałam nieco po północy... a teraz oczy z zapałkami, już dwie kawy wypite, a półprzytomna jestem....

I jak tu nie spać po nocach....

 

To czarne w wiatrołapie to na buty?

To troszkę miałaś skręcania... ale znając Rasie to wzięła sprzęt w postaci wkrętarki... i już rączki odciążyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mówiłam, ze Rasia po nocy buszuje....

A ja siedziałam nieco po północy... a teraz oczy z zapałkami, już dwie kawy wypite, a półprzytomna jestem....

I jak tu nie spać po nocach....

 

To czarne w wiatrołapie to na buty?

To troszkę miałaś skręcania... ale znając Rasie to wzięła sprzęt w postaci wkrętarki... i już rączki odciążyła...

 

To czarne, to antracyt;), a skręciłam sama przy pomocy załączonego kluczyka w kształcie literki Z w niecałe 15 minut jedną:D.

Tu już z zawartością;)

http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=img5977jpgmale.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...